Виберіть ВНЗ:

Заробіток для студентів на студентах. 10 варіантів


Ідея заробітку для студентів на студентах підійде для людей, які володіють організаторськими здібностями і займають активну життєву позицію.

Головним завданням будь-якого студента є складання заліків та іспитів. Для здачі потрібно готуватися до кожного предмету окремо. Але часу в зайнятої життя молодих людей практично не залишається.

Якщо ви самі є студентом, то прекрасно знаєте, що потрібно вашим товаришам і за що вони готові платити. Наприклад, незданий залік, як його перездати? Або для складання іспиту потрібно підготувати реферат. І якщо для вас гроші стоять далеко не на останньому місці, то в таких ситуаціях ви можете діяти.

У студентські роки у вас є можливість закласти першу цеглинку для своєї майбутньої фінансової незалежності, все буде залежати від вашого бажання і кмітливості.

Як заробляти студенту?

 

Як можна заробляти студенту?

 

1) Робити шпаргалки для своїх товаришів.


Виготовити гарну шпаргалку це мистецтво. Але вам навіть не потрібно знати предмет за яким ви будете робити "шпори", вся інформація є в Інтернеті і книгах.
Є безліч варіантів написання шпаргалок, починаючи від безбарвних чорнил і закінчуючи написання шпаргалок під мікроскопом. Безліч найвитонченіших варіантів придумано на сьогоднішній день. Всі варіанти ви зможете відшукати в Інтернеті.


2) Особиста допомогу в складанні іспиту.


Крім шпаргалок студенти використовують і інші методи складання іспиту. Ваша пряма участь, наприклад, здача по  навушнику з використанням мобільного телефону.


3) Написання рефератів та дипломів.


Це найбільш прибутковий заробіток на студентах, але він вимагає знань предмета, тому що важко писати про те чого не знаєш. Тут теж можна злегка викрутитися.
Братися за написання, але роботу виконувати не самостійно, а віддавати знаючій людині, отримуючи свій відсоток.


4) Організація покупок з зарубіжних сайтів.


Студенти як ніякі інші люди, люблять красиво одягатися і бажають користуватися новітніми гаджетами. У вас звичайно ж є пропозиція дістати ексклюзивні речі за нижчою ціною за рахунок формування колективних замовлень. Ви можете взяти на себе організацію покупок одягу і дрібної електроніки з зарубіжних сайтів, при цьому отримуючи організаторський відсоток. 


5) Продаж унікальних товарів.


Якщо ви вмієте користуватися Інтернетом і знаєте де можна роздобути новинки або просто цікаві товари, тоді чому б не запропонувати ці товари своїм однокурсникам. 


6) Домашній бізнес.


Є безліч можливостей домашнього заробітку без вкладень наприклад друк фотографій або ви можете вирощувати рослини =)). А продукцію реалізовувати через однокурсників.


7) Доступ до унікальних матеріалів.


Якщо ви в хороших відносинах з людиною, у якого є доступ до архівів з дипломами і рефератами, то це справжня золота жила. Безліч унікальних матеріалів, які коштують грошей. Такі архіви можуть зберігатися як в електронному, так і в друкованому вигляді. Так що дізнавайтеся, хто там у вас головний і зав'язуйте знайомство.


8) Складання іспитів за гроші.


Якщо у вас є бажання заробляти гроші не зовсім законним способом і в вашому вузі є викладачі, які беруть гроші за іспити, то ви можете підключитися до цього процесу і виступити в ролі посередника. Але діяти краще дуже акуратно. Поки будуть такі викладачі, які беруть хабарі, будуть і студенти, які можуть на цьому заробляти.


9) Організація турів і заходів.


В такому випадку ви зможете працювати з туристичними агентствами і всілякими розважальними центрами, а так само базами відпочинку. Ваше завдання зібрати групу і отримати свій відсоток.


10) Здача квартири на годинник.


Здача квартири на години, сама назва говорить за себе. Не всі студенти мають можливість перебувати наодинці зі своїми другими половинками в затишному місці. Ви зможете зняти квартиру на тривалий термін неподалік від свого навчального закладу і здавати її погодинно своїм однокурсникам. Тим самим у вас буде квартира і заробіток.

Десять ідей простого заробітку, студентам на студентах. Насправді варіантів безліч, але вгадати який конкретно підійде для вашої ситуації, неможливо.

Студенту потрібен заробіток, який вимагає мінімальних вкладень, але треба розуміти, що чим менші фінансові вкладення, тим більше буде фізичних вкладень. І для студента це нормально!


Переглядів: 5097 Додано: 2016-05-27


Знайдено коментарів: 0
Для перегляду коментарів зареєструйтесь або увійдіть на сайт