Виберіть ВНЗ:

Де у Львові зайнятися сексом, якщо немає грошей


 Львів ... Культурна столиця країни, західна перлина і туристична Мекка України.

А ви - ні разу не багатий іноземець секс-турист. Ви - молодий, бідний, але авантюрний мандрівник, який приїхав на один день погуляти з подружкою, і тут на вас напали первісні інстинкти. Що робити, якщо грошей на готель немає, а ви в чужому місті?

Пропоную вам пікантний тур по Львову, тільки по бюджетному варіанту.

Шевченківський гайЗупинка № 1

Шевченківський гай - музей національної культури і побуту під відкритим небом. Сідаємо на трамвай № 2 і виходимо на наступній зупинці після Винниківського ринку на вулиці Личаківській. Дивлячись услід трамваю, повертаємо наліво і топаємо вперед, прямо перпендикулярно місця висадки. Крім мальовничих будиночків під солом'яними дахами, в цьому парку є ще купа дерев і кущиків. Заходьте подалі від головного входу, завертаєте за яку-небудь «хатинку», а там розберетеся.

Зупинка № 2

Стрийський парк. У центрі, на вулиці Шота Руставелі, сідаємо на тролейбус № 18 і виходимо на наступній зупинці після пам'ятника Захисникам вітчизни. Увага, не переплутайте потрібний вам напрямок. Ззаду цього монумента знаходиться Парк Культури, де вам нічого не світить. Оберніться в ту ж сторону, куди дивляться солдати, і йдіть прямо. Територія парку займає 60 га, вже де-небудь в заростях або в покинутій вежі ви знайдете віддалене містечко.

Стрийський паркЗупинка № 3

Личаківський цвинтар, від центру вздовж по вулиці Пекарській і до самого кінця. Місце на любителя, але зате дуже готично. Якщо хочете, можете увійти туди через головні ворота, але це полегшить вашу кишеню на кілька гривень. Якщо для вас неприйнятно платити за відвідування іменитих мерців, пройдіть уздовж цегляної огорожі, через пару сот метрів обов'язково знайдете якусь лазівку. На кладовищі цьому малолюдно, тихо, спокійно, багато кущиків і порожніх гробниць. ... Буде що згадати.

Перелік цей далеко не повний. Можна відправитися в район студентських гуртожитків на Підголоско - це на високих пагорбах.

Можна поїхати в район озера на Винниках. Є ще Високий Замок - величезна територія, і там не всюди сновигають туристи. Варіантів купа.

А ви можете цю інформацію сприйняти серйозно, а можете просто жартома. Але в будь-якому випадку, всі перераховані вище місця відмінно підійдуть для прогулянки, якщо вам набрид затоптаний «туристичний п'ятачок».


Переглядів: 8321 Додано: 2015-03-29


Знайдено коментарів: 0
Для перегляду коментарів зареєструйтесь або увійдіть на сайт