Виберіть ВНЗ:

Як вивчити англійську


Англійська прекрасно підходить для вивчення в якості другої мови - для бізнесу, подорожей або особистих цілей. Вивчення будь-якої нової мови вимагає наполегливої роботи, рішучості і готовності помилятися, і англійська не є винятком в цьому сенсі. Скористайтеся пропонованою покроковою інструкцією для поліпшення вашого англійської.

 

Метод 1 з 3: Покращуємо усне мовлення

Покращити усне мовлення

 

1. Кожен день хоча б трохи говоріть по-англійськи. Найкращий спосіб швидко вивчити мову - говорити нею. І неважливо, знаєте ви всього кілька слів або говорите практично побіжно - говоріння англійською буде найшвидшим і ефективним способом поліпшення розмовної мови.

 2. Працюйте над вимовою. Навіть якщо у вас непогана англійська з хорошою граматикою і великим словниковим запасом, англомовній людині може бути вельми важко зрозуміти вашу мову, якщо ваша вимова далека від ідеалу.

3. Збільшуйте словниковий запас і використовуйте стійкі вирази. Чим більше ваш лексичний запас і чим більше англійських фраз ви знаєте, тим простіше вам буде говорити цією мовою.

4. Відвідуйте уроки англійської або станьте членом дискусійної групи. Це прекрасний спосіб частіше говорити по-англійськи.

5. Не розлучайтеся зі словником. У формі книги або програми для смартфона - він корисний в будь-якому випадку.

 

Метод 2 з 3: Робота над письмовою мовою, читанням і аудіюванням 

 

1. Слухайте англомовні радіостанції або подкасти. Завантажте подкасти та радіододатки собі в смартфон або плеєр - це один з кращих способів навчитися сприймати англійську мову на слух.

2. Дивіться англомовні кіно і телешоу - це ще один, причому досить веселий, спосіб поліпшити сприйняття на слух.

3. Читайте книги, газети або журнали англійською. Це незамінне при вивченні нової мови, так що тренуйтеся!

4. Ведіть щоденник англійською. Крім читання і слухання, варто також присвячувати час роботі над письмовою мовою.

5. Дуже корисно знайти англомовного друга по листуванню - особливо якщо ваші письмові навички і лексикон дозволяють підтримати діалог.

 

Метод 3 з 3: Присвятіть себе вивченню мови 

1. Зберігайте мотивацію. У процесі вивчення важливо не зупинятися і не здаватися до повного володіння англійської мовою.

2. Щоденна практика. Якщо хочете якомога раніше навчитися швидко говорити по-англійськи, практикуйтеся кожен день.

3. Тренуйтеся думати англійською. Це єдиний шлях опанувати мову не просто добре, а досконало.

4. Заведіть англомовних друзів. Одне з кращих випробувань для тих, хто вивчає другу мову - це спілкування з кількома носіями: потрібно бути здатним розуміти і підтримувати бесіду.

5. Не бійтеся помилятися. Це одне з найбільших перешкод на шляху до швидкого мовлення.

 

Поради

 


Переглядів: 4146 Додано: 2016-05-27


Знайдено коментарів: 1
Для перегляду коментарів зареєструйтесь або увійдіть на сайт