Виберіть ВНЗ:

Корисні звички багатих людей


У чому ж полягає головна відмінність багатих людей від бідних, крім стану рахунків у банку? Одним з основних факторів успіху є звички, які притаманні людям різних соціальних прошарків. Бідність це в першу чергу спосіб життя, адже далеко не завжди багатство знаходять від виграшу в лотерею або в спадщину від батьків. Згідно з даними журналу Forbes 68% з 400 найбагатших американців заробили значні суми своєю працею починаючи свій бізнес з нуля. Шлях до свого першого мільйону у кожного різний, але всіх заможних людей об'єднує слідування певним щоденним діям, які з часом переходять у звички і допомагають людині збільшити свій дохід і значно підвищити якість життя.

"Не люблю бідних - у них на думці тільки гроші" Мішель Колюш

Давайте розглянемо декілька основних звичок властивих багатим і бідним людям, і ви порівняєте їх зі своїми. Задумайтеся про те скільком з них ви прямуєте? І можливо ви зрозумієте чому досі не заробили свій мільйон.

Ціль

Багаті люди ніколи не забувають про свою ціль і кожен день вживають якісь дії для її досягнення.

Планування

Всі успішні люди в обов'язковому порядку планують і організовують свій час. Як на тиждень, місяць, рік, так і на дні, години і навіть хвилини. Це дозволить не витрачати свій час в порожню і не забувати про важливі завдання. У цьому допоможуть різні інтернет сервіси або звичайних блокнот, головне все записувати і відзначати досягнення.

Телевізор

Забути про телевізор на завжди! Це допоможе вам зберегти ясність розуму і убезпечить вас від перегляду різних розважальних передач і серіалів, які занурюють ваш мозок в режим очікування і витрачають дорогоцінні години вашого життя даремно. А всі важливі новини ви і так дізнаєтеся, про них будуть говорити всі навколо.

Книги

Читання - одна з основоположних звичок, яка повинна бути дотримана в обов'язковому порядку. Але ще дуже важливо те що ви читаєте. Романи, детективи та ін. Це звичайно ж добре, але користі від них насправді не багато. Для самовдосконалення слід читати книги жанру нон-фікшн, це дозволить значно збільшити ваш інтелектуальний потенціал і професійні навички. Якщо відчуваєте втому при читанні такої літератури, можна перерватися і почитати улюблений детектив. Успішні люди, радять поєднувати читання книг розважального жанру з книгами про саморозвиток.

Концентрація

Багатозадачність не є добре для людини як би принадно це не звучало. Одним з основних якостей багатих людей вважається вміння сконцентруватися на своїй роботі. Тим самим ви спрямовуєте всі ресурси вашого мозку на виконання одного завдання і ефективність при такій роботі зростає в рази.

Удача

Ваша удача й успіх безпосередньо залежать від тих зусиль, які ви доклали для досягнення своєї мети. За статистикою всього пару відсотків успішних людей грають в лотерею або мріють про спадщину багатої бабусі. В першу чергу треба вірити в себе і свої сили. І пам'ятати, що ви отримуєте рівно стільки скільки віддаєте.

Здоров'я

Турбота про своє харчування і фігуру є ознаками забезпеченості. Основна маса багатих людей стежить за якістю і кількістю вживаної їжі, в той час як бідні страждають ожирінням і значними проблемами зі здоров'ям. Спорт так само є невід'ємною частиною життя успішної людини. Зовсім не обов'язково мучити себе ранковими пробіжками і походами в зал. Для початку цілком достатньо буде приділяти 30 хвилин в день своєму тілу, і ви вже незабаром почнете відчувати результат. Програм домашніх тренувань на будь-який смак можна в достатній кількості знайти в інтернеті. Про алкоголь і тютюн слід забути, якщо хочете прожити довге і щасливе життя.

Виробивши в собі ці звички, ви незабаром почнете помічати, як ваше життя почне змінюватися в кращий бік. Головне повірити в себе і зібрати всю свою волю в кулак.


Переглядів: 2329 Додано: 2015-04-12


Знайдено коментарів: 0
Для перегляду коментарів зареєструйтесь або увійдіть на сайт