Виберіть ВНЗ:

Чому саркастичні люди насправді розумніші


Доктор хаус

Коли дід задув 90 свічок з першого разу, онуки зрозуміли що квартира в центрі міста звільниться не скоро ...

Якби мені давали п'ять центів кожен раз, коли мене називали «розумною дупою» за мої 22 роки, я б уже потягував келишок дорогого Montrachet на березі Сан-Тропе замість того, щоб зараз писати це.

Таке прізвисько мене ніколи не ображало; Я - саркастичний козел, - кажу я з гордістю [голосом милого кролика]. Так я був вихований. Мене називали набагато гірше, а «розумна дупа» - досить необразливо.

Леонард сарказм

Згідно Смітсоновському журналу, ті, кого ми називаємо «розумної дупою», насправді розумніші. Іронія долі.

Як сарказм пов'язаний з інтелектом, запитаєте ви?

Як пише Річард Шин з Смітсона, сарказм є «гімнастикою для розуму». Саркастичні, сатиричні чи іронічні висловлювання завжди змушують мозок «думати поза рамками буквального значення слів і розуміти, що оратор може думати зовсім по-іншому».

Таким чином, сарказм змушує нас думати на хід вперед - цього дотримується наука. В одному експерименті, шляхом приєднання електродів до мозку і контролем над його діяльністю (відповідаючи на саркастичні і несаркастичні висловлювання), електричні рівні активності підвищувалися, коли випробуваному говорили щось саркастичне.

З часом збільшення обсягів когнітивних витрат не відбувалося даремно. Чин описує активне вживання сарказму в якості «розумових вправ», які є корисними, оскільки дають нам ілюзорне порівняння.

Подумайте про вправи для пресу. Якщо ви зробите кілька підходів по 100 разів перед сном, ваш прес буде в тонусі. Сарказм як форма «розумової вправи», функції такі ж. З часом така «додаткова робота» приведе в тонус ваш мозок.

Здебільшого сарказм пов'язаний не тільки з інтелектом, а й з агресією. У дослідженні, проведеному когнітивним психологом Альбертом Катц в Університеті Західного Онтаріо, у тих, у кого краще розвинений сарказм, спостерігається і більш високий рівень агресії.

На думку Катца, однією з причин є те, що агресивні люди можуть розшифрувати двоетапний процес сприйняття сарказму швидше. Тим не менш, в той час як ці результати можуть закликати вас додати трохи (або багато) сарказму у ваші щоденні дії, я пропоную робити це обережніше.

У той час як ви можете подумати, що поступили розумно, в кінцевому підсумку ви можете тільки розсмішити всіх навколо. Цей ризик з'являється завжди, коли ви збираєтеся злукавити.

З цієї причини, завжди підбирайте сарказм для оточуючих. Сарказм може бути дуже легко виявлений розумними людьми - пам'ятайте, світ сповнений дурних людей, які не завжди гідно оцінять ваші жарти.

Я, наприклад, завжди оціню ваш сарказм - і, більше того, подякую вам за нього. Ви не тільки є провідником для гумору, але і робите для себе психічну гімнастику. Будь ласка, не міняйтеся.

Dan Scotti


Переглядів: 2507 Додано: 2015-04-10


Знайдено коментарів: 0
Для перегляду коментарів зареєструйтесь або увійдіть на сайт