Виберіть ВНЗ:

Топ-10 рольових ігор для вас двох


Поверни своє сексуальне життя від монотонності і буденності! Це рейтинг найбільш затребуваних рольових ігор, які варто сьогодні ж спробувати!

Топ-10 рольових ігор для вас двох

Різноманітність потрібно завжди і у всьому. А також всім і скрізь. Людям властиве почуття насичення і пересичення. Ми втомлюємося від монотонності і буденності. Тому знаходимося у вічному пошуку щастя, але йдемо за звичним шляху, боячись звернути вбік незвіданого.

Якщо чесно зізнатися самому собі, то у кожного з нас досить таки звичний ритм життя. Нам все складніше відмовлятися від того, що ми робимо постійно протягом уже багатьох років. Все нове починає нас лякати, і «зона комфорту» стає рідним домом. Але залишилися ще люди, які пробують експериментувати. Вони змінюють роботу, партнерів, друзів, міста або країни. Деякі вдаряються в азартні ігри, адже вони дарують відчуття ризику і тонни адреналіну. А деякі люди не опускають руки. Вони борються за своє право різноманітності та оригінальності.

Рольові ігри - відмінна можливість внести свіжий струмінь у ваші стосунки. У багатьох пар настає момент, коли хочеться «стрепенутися» зі своїм улюбленим партнером вдосталь. Можна навіть подарувати рольову гру в якості подарунка на Новий рік або на День народження. А можна спонтанно почати гру в незнайомців у ресторані і продовжити її вдома в своєму ліжку, але вже не з коханою обраницею, а з випадковою дівчиною за сусіднім столиком. Фантазії нам дані, щоб ми їх використовували, а не ховали у себе в голові.

 

Озвучимо «ТОП 10» рольових ігор:

10. Жінка - КОП / Порушник

Покарання. Наручники. Трепет. Сексуальність. Домінування. Доступність. Це те, що миттєво приходить в голову при участі в цій грі. Іноді чоловікам потрібно, щоб жінка «була зверху», і ця рольова гра допоможе дівчині розкритися у всій своїй красі.

Жінка коп

9. Стриптизерка / Відвідувач

Багато чоловіків мріють подивитися стриптиз у виконанні своєї обраниці. І було б взагалі чудово, якби у героїні було б хоч невелике вміння в цьому оригінальному танці. Чоловік милується, а жінка насолоджується його захопленням. Взаємовигідний союз.

Стриптизерка

8. Незнайомка / Незнайомець

Іноді необхідно поглянути на свого партнера з боку. Це просто необхідно для нової хвилі насолоди у вашому ліжку. Акторська гра, легкий флірт і «перший» гарячий секс. Що може бути краще?

Незнайомка

7. Покоївка / Господар будинку

Коротке ажурне плаття з невеликим фартухом спереду творить чудеса. У чоловікові миттєво прокидається бажання, далі справа за малим - спокусити «недоступну» покоївку. Але все в руках сильних світу цього.

Покоївка

6. Сантехнік / Господиня

Це не просто фантазія - це спосіб загнати свого чоловіка на кухню до зламаного крану. А чоловік у дії - це найсексуальніший чоловік. Зробив частина чоловічої роботи - отримав подарунок у формі насолоди. Чесний бартер.

Сантехнік

5. Секретарка / Бос

Жінка «секретарка» замикає п'ятірку чоловічих фантазіях. Сексуальний об'єкт на робочому столі - насолода для очей, і виконання всіх його наказів - насолода для душі. Ніяких особливих костюмів, просто менше застебнутих гудзиків і вище каблук. Панчохи - останній обов'язковий аксесуар в цій грі.

Секретарка

4. Стюардеса / Пасажир

Всі знають, що секс в туалеті на борту авіалайнера - це заздалегідь приречений на провал процес, але от сексуальні стюардеси завжди привертають чоловічу частину населення. Такий костюмчик можна легко купити і порадувати свого ненаглядного після чергової його відрядження. Нехай він «насичується» своїми бажаннями поруч з вами будинку.

Стюардеса

3. Вчителька / Учень

Трохи дивна фантазія, але все-таки має місце бути. Деякі чоловіки люблять жінок, так би мовити «досвідченіші», для них образ «вчительки» кращий варіант для повної насолоди. Чого не зробиш для коханого?!

Вчителька

2. Школярка / Досвідчений чоловік

Ну і на друге місце виходять фантазії чоловіків, які люблять жінок «помолодше». Вседозволеність, досвід і сила - це вибір «досвідчених» чоловіків. Школярка - неоране поле для експериментів з настільки цікавою персоною.

Школярка

1. Медсестра / Пацієнт

На вершині параду вибір основної маси чоловічого населення «медсестра». Руки турботливою медсестри так і манять ослабленого пацієнта. Він потребує процедур за участю ласки, ніжності і новизни. Медсестра - ось вибір «номер 1».

Медсестра

Всі ваші фантазії - це ваш особистий світ, в якому немає місця громадському табу і заборон. Ніхто не може накласти вето на ваші бажання і потреби. Головне чесно зізнатися, про що кожен з вас мріє. Це лише ТОП-10 звичних рольових ігор. Ви можете створювати свої світи з Гладіаторами, Тарзаном, Амазонка, Червона Шапочка, Пожежниками або Інструкторами з водіння.  Адже суть полягає у вашому задоволенні і особистому щасті. А в цій справі головне знайти СВОГО партнера і не побоятися почати гру.


Переглядів: 7069 Додано: 2015-04-14


Знайдено коментарів: 0
Для перегляду коментарів зареєструйтесь або увійдіть на сайт