Дисципліни:
Курсовий проект
На тему:

Маркетингове дослідження та оцінка привабливості закордонних ринків.

Дисципліна: Міжнародний маркетинг
ВНЗ:НУ «ЛП»
Формат: Word Doc

Переглядів: 3104 Додано: 2014-06-19
Частина тексту

ВИСНОВКИ

В даному курсовому проекті проведено аналіз діяльності виходу компанії «Астарта-Київ» на один з 3х заданих ринків.

При проведенні SLEPT-аналізу можна зробити наступні висновки, що попит на цукор більший у Мексиці ніж у Польщі та в Словаччині. Купівельна спроможність на багато вища в Польща ніж у Словаччині, але в Словаччині більша ніж в Мексиці. Екологічна ситуація в Словаччині істотно відрізняється від двох інших країн, хоча уряд Мексики на разі проводить методи для покращення довкілля, але рівень забрудненості залишається високим. Як стало відомо, що уряд Мексики проводить політику протекціонізму, з метою захищення національних виробників від імпорту. У Польщі ЄС запровадило квоту на споживання, таким чином експортують цукор і в інші країни. У Словаччині спостерігається негативна тенденція, оскільки виявлено тіньовий продаж товарів у тому числі і цукор.Провівши ранжування закордонних ринків, нам вдалося обрати найперспективніший для компанії «Астарта-Київ»- ринок Польщі. Також оцінивши привабливість ринку Польщі за експертними оцінками, спрогнозували обсяг збуту цукру на І квартал 2012 року, який складатиме 745 дол./ т.

Провівши маркетингове дослідження ринку Польщі, визначено , як можна боротися із зменшення обсягів збуту. Також було проведено глибинне інтерв’ю , за результатами якого досліджено вподобання споживачів і можливий попит на цукор.

Дослідивши ринок цукру Польщі отримано результати щодо сегменту ринку цукрової продукції компанії «Астарта-Київ» на основі доходів населення та віку. Визначили позицію товару на ринку за високою якістю при середніх цінах на цукор.

При порівнянні продукції «Астарта-Київ» виявлено, що цукор даної компанії відповідає вимогам міжнародного ринку і є наділений конкурентними якостями порівняно з цукровою продукцією , представленою на ринку Польщі.

При проведенні комунікаційної політики дійшли до висновку, що компанії слід рекламувати продукцію у місцях великого скупчення людей ,тому що ,такий метод швидко приверне увагу і зацікавить потенційного покупця у купівлі нашої продукції. Також компанія «Астарта-Київ» створила позитивний імідж серед населення, оскільки дана компанія турбується за якість свого товару, так само як і допомагає дитячим будинкам та людям, котрі цього потребують.

У останньому розділі курсового проекту знайдено прогнозований обся збуту в 1-му кварталі 2012 року, який становить 745, 5 тис. тонн.

Отже , компанія «Астарта-Київ» - це потужний конкурент у галузі цукровиробництва на ринку Польщі, який через декілька років буде займати місце лідера, оскільки компанія не тільуи турбється про власний прибуток, але й про якість своєї продукції, повне задоволення споживчих потреб.