Дисципліни:
Розрахункова робота
На тему:

Автоматизація аналізу господарських операцій із застосуванням системи Excel.

Дисципліна: Комп'ютерні системи менеджменту малого та середнього бізнесу
ВНЗ:НУ «ЛП»
Формат: Word Doc

Переглядів: 2230 Додано: 2013-02-17
Частина тексту

Завдання

  1. Визначити структуру і діяльність підприємства «Продуктовий магазин».
  2. Побудувати головний журнал.
  3. Побудувати головну книгу.
  4. Побудуавти фінансові звіти.
  5. Провести аналіз проведеної роботи.

Опис підприємства

Дане підприємство «Продуктовий магазин» має свою структуру, що функціонує незалежно. Підприємство складається з таких відділів:
- Працівники
- Доставка
- Замовники
- Постачальники
В свою чергу відділи пов’язані між собою:
- Опис відділу працівники. Цей відділ охоплює всіх працюючих на підприємстві в тому числі бухгалтерію та прийом нових співробітників, а також їх звільнення.
- Опис відділу доставка. Відділ доставки являє собою працівників які доставляють товар а бо ж видають його безпосередньо зі складу.
- Опис відділу замовники. Відділ замовники являє собою працівників які приймають замовлення і віддають його у відділ виробництва.
- Опис відділу постачальники. Відділ постачальники займається постачанням необхідної сировини на підприємство, а також в його обов’язки входить пошук нових постачальників.

Висновок

В даній роботі було створено підприємство по виготовленню харчових продуктів, а також була виготовлена основна фінансова документація: головний журнал, головна книга, фінансовий звіт. Проаналізувавши функціонування новоствореного підприємства можна сказати про те, що підприємство не є дуже ефективним за даних умов, про те воно не є і збитковим. З огляду на фінансовий звіт та головну книгу можна чітко визначити які дії потрібно проводити в структурі підприємства для покращення ситуації.