Дисципліни:
Курсовий проект
На тему:

Проект холодного цеху кафе на 120 посадкових місць.

Дисципліна: Організація виробництва та обслуговування в закладах ресторанного господарства
ВНЗ:НУХТ
Формат: Word Doc

Переглядів: 5809 Додано: 2014-06-21
Частина тексту

Техніко-економічне обґрунтування

Кафе «Латте» розташоване по вулиці Київський майдан, у приміщенні Податкової інспекції. Неподалік знаходиться бар «Оріон», супермаркет «Вопак»,магазини побутової техніки та житлові будинки.

Кафе працює з повним виробничим циклом. У холодному цеху виготовляють холодні м’ясні, рибні, овочеві страви і закуски, бутерброди, солодкі страви, а також холодні супи. Комунальні послуги будуть надаватись через міську мережу.

Висновок

Кафе «Латте» знаходиться у місті Луцьку, воно розраховане на 120 посадкових місць і працює з 10:00 до 22:00 год. За один день обслуговує 1080 споживачів і реалізує 2160 страв, в тому числі холодних закусок 864, перших страв 108, других страв 972, солодких страв 216. Режим роботи холодного цеху з 9:30. Всього у кафе працює 3 кухарі, які є висококваліфікованими майстрами.

Вентиляція природно-витяжна, освітлення природне і штучне. Крім того в цеху є холодильні шафи ХШ-0.6 , виробничий стіл СВСН, пересувний стелаж СВП-1. При роботі в холодному цеху використовують нормативно-технологічну документацію. В цеху суворо дотримуються санітарних норм і правил. В кафе обслуговують споживачів, а також приймають замовлення на проведення банкетів.