Дисципліни:
Лабораторна робота №2
На тему:

Управління грошовими потоками на засадах розроблення бюджету руху грошових коштів в умовах здійснення зовнішньоекономічної діяльності.

Дисципліна: Бюджетування зовнішньоекономічної діяльності
ВНЗ:НУ «ЛП»
Формат: Word Doc

Переглядів: 2916 Додано: 2013-02-11
Частина тексту
Для того щоб розрахувати надходження грошових коштів від реалізації продукції на суму T, Y, U, I, X, Z тис. грн. згідно з умовами оплати було розбито на 3 місяці: 60%, 30%, 10%. Надходження грошових коштів від реалізації продукції подано у таблиці 2.

Висновок

Із даних розрахунків чітко можна побачити, що кожного місяця підприємство несе більші витрати ніж отримує надходження, внаслідок чого кожного місяця його сальдо є все гіршим. Це свідчить про те що підприємство не отримує прибутку від своєї діяльності. Для виправлення цієї ситуації керівникам підприємство потрібно застосувати ряд заходів. Найперше введення нових технологій виробництва, які надали б можливість зменшити витрати на виробництво продукції, а також можуть підвищити якість і ціну готової продукції. Підприємству також доцільно залучити додаткові грошові кошти за рахунок залучення довгострокових кредитів, а також намагатися зменшити витрати на оплату праці та витрати на сировину, що дало б змогу змінити сальдо грошових коштів підприємства.