![]() | На тему: | Планування собівартості продукції, призначеної на експорт. |
Дисципліна: | Бюджетування зовнішньоекономічної діяльності | |
ВНЗ: | НУ «ЛП» | |
Формат: | Word Doc, Exel Xls |
Переглядів: 3345 Додано: 2013-02-05
Частина тексту
Мета роботи: вивчення ключових засад бюджетного планування на підприємстві шляхом формування калькуляції собівартості продукції та її ціни в умовах здійснення експортної діяльності.
Виробнича собівартість: 58164480+3636328+1559805,66+2268288+13737+879492,44 = 66522131,1
Повна собівартість:
66522131,1+230535,77+72468=66825134,87
Визначення процентних показників для складання калькуляції.
1. Додаткова ЗП основних робітників
13737 /2268288 * 100% = 0,61 %
2. Витрати на утримання та експлуатацію обладнання
3636328/ 2268288* 100% = 160,3 %
3. Загальновиробничі витрати
1559805,66/ 2268288* 100% = 68,77 %
4. Адміністративні витрати
230535,77/ 66522131,1* 100% = 0,35 %
5. Витрати на збут продукції
72468/ 66522131,1* 100 % = 0, 11%
Розрахунок витрат за калькуляційними статтями на один виріб.
1. Прямі витрати на матеріали на 1-цю продукції
259 + 84+ 116 = 459
2. Основна ЗП на 1-цю продукції
17,9
3. Додаткова ЗП основних робітників на 1-цю продукції
(17,9 * 0,61%) / 100% = 0,1092
4. Відрахування на соціальне страхування на 1-цю продукції
(17,9 +0,1092) * 0,3854 = 6,94
5. Витрати на утримання та експлуатацію обладнання на 1-цю продукції
(17,9 * 160,3 %) / 100% = 28,69
6. Загальновиробничі витрати на 1-цю продукції
(17,9 * 68,77 %) / 100% = 12,3
7. Адміністративні витрати на 1-цю продукції
(17,9 *0,35 % ) / 100% = 0,06
8. Витрати на збут на 1-цю продукції
( 17,9 * 0, 11%) / 100% = 0,02
Повна собівартість одного виробу:
17,9+0,06+0,02=17,98
Розрахунок ціни одного навантажувача
Нагромадження:
17,98*21/100=3,78
Ціна:
17,98+3,78=21,76
Фактурна вартість = вільна відпускна ціна = відпускна ціна
21,76
Митна вартість:
21,76*1,18=25,68
Мито:
25,68*0,07=1,8