Дисципліни:
Курсова робота
На тему:

Створення тренувальної програми для спортсменів юніорів у спортивних танцях.

Дисципліна: Інше
ВНЗ:НУФВСУ
Формат: Word Doc

Переглядів: 1631 Додано: 2014-06-22
Частина тексту

ВИСНОВКИ

В останні роки бальні танці користуються великою популярністю і отримали величезне поширення в багатьох країнах світу. Наша країна не є винятком, так як тисячі хлопців, підлітків і дорослих людей хочуть займатися бальними танцями. Тому бальних танців було присвоєно статус-спортивні. Як і будь-який вид спорту, бальні танці позитивно впливають на фізичний розвиток людини-роблять організм витривалим, сильним, здоровим, струнким, гарним, пластичним, гнучким. Бальні танці також виховують морально-вольові, естетичні якості: терпіння, наполегливість, прагнення досягти заданої мети, почуття впевненості в собі, почуття поваги до інших танцюристам і своєму тренеру, почуття товариства, відповідальність перед партнером.

Як і в будь-якому виді спорту бальні танці мають свої спортивні організації. Найголовнішою організацією є федерація "IDSF", яка здійснює загальний контроль за діяльністю організацій, що входять до неї. У кожній країні (регіоні, області, місті) створені структурні одиниці, що відповідають за організацію та функціонування спортивних студій бального танцю. Також проводяться змагання, як світового, так і регіонального рівня. Існують свої спеціальні правила, а також система рангів суддівської категорії.

Як і будь-який вид спорту, бальні танці мають свої індивідуальні особливості: - спортивні бальні танці не мають строгих вікових обмежень (від 5 до 50 років) в порівнянні з іншими видами спорту (фігурне катання); яскраві і дуже красиві костюми; естетичність і елегантність даного виду спорту.

Так як бальні танці стали спортивними, велике значення має планування програми підготовки зі спортивних танців, також розвиток загальної, спеціальної, фізичної, хореографічної, технічної, музичної та психологічної підготовки.