Дисципліни:
Курсова робота
На тему:

Обгрунтування вибору і особливості професії за фахом «Облік і аудит» (на прикладі бухгалтера на сільськогосподарському підприємстві).

Дисципліна: Вступ до фаху «Облік і аудит»
ВНЗ:НУ «ЛП»
Формат: Word Doc

Переглядів: 3020 Додано: 2014-04-02
Частина тексту

ВИСНОВОК

Успіх сучасного підприємства, державної установи неможлива без залучення фахівців високих кваліфікацій, які мають високий рівень професійної підготовленості і значним практичним досвідом рішення виробничих питань. Одну з цих ролей відіграє і бухгалтер на сільськогосподарському підприємстві.

Моїм завданням було пояснити це на прикладі професії бухгалтера сільськогосподарського підприємства. Тобто які завдання та обов’язки він виконує, його права та вимоги до нього, аналіз попиту на цю професію та на вищі заклади, що готують студентів за цією спеціальністю, мотиви вибору цієї професії, її плюси та мінуси і т.д. Тому, вважаю, що виконала своє завдання і розкрила суть цих питань, що допомогло б вступникам визначитись чи хотіли б вони обрати саме цю професію.

Щоб бути справжнім бухгалтером, потрібно не тільки мати знання і любити свою професію, але постійно вдосконалюватися, здобувати знання різних суміжних областей людської діяльності, які будуть забезпечувати швидке і якісне виконання роботи бути,а також дотримуватись основних етичних принципів.