Дисципліни:
Есе
На тему:

Суспільств в 2057.

Дисципліна: Соціологія
ВНЗ:НУ «ЛП»
Формат: Word Doc

Переглядів: 2048 Додано: 2015-04-22
Частина тексту

Есе «Суспільств в 2057»

  1. Особливості суспільства у 2057 році.
  2. Переваги та недоліки такого суспільства.
  3. Що дає таке суспільство для розвитку особистості.
  4. Що забирає таке суспільство.
  5. Чи б хотіли ви жити в такому суспільстві.

 

Документальний фільм "Земля в 2057 році". Людство продовжує рухатися в майбутнє , яке стає ближче з кожним днем. Вчені спробують зазирнути на якийсь час вперед і спробувати відкрити завісу таємниці над тим, який же буде наше життя в майбутньому. Дослідники абсолютно впевнені, що нас очікують приголомшливі відкриття в різних сферах науки. Способи лікування деяких хвороб, які сьогодні здаються неможливими, в майбутньому стануть буденністю. Однак, існує і зворотний бік і є підозра, що система медичного охорони здоров'я отримає практично тотальний контроль над нашими життями. Електронні системи зв’язку та інтернет  будуть настільки широко використовуватись, що без  них та їхнього контролю ми не зможемо здійснити найпростішу дію. Чисельність людей на світі значно розростеться і буде зростати споживання енергоносіїв у геометричній прогресії, що супроводить до активних пошуків людством нових, альтернативних та ефективних джерел енергії.

Суспільство у 2057 році набути нових нетипових для сьогодення ознак, але дещо залишиться без змін. Люди житимуть у новому світі, де вони можуть почувати себе відносно безтурботно. У них будуть можливості по швидкому діагностуванні проблем зі здоров’ям, безпечних операціях, швиткій пересадці органі, безпережкодності у світі технологій та енергетичної забезпеченості. Але таке бажання як збагатитися, викачати побільше грошей та зекономити на чомусь буде переслідувати всі людей все життя. По природі більшість людей у суспільстві є жадною і так буде завжди.

Хорошим у такому суспільстві є те, що ми зможем менше переживати за наше здоров’я і будем жити довше,  роботи будуть дуже допомагати у нашому повсякденному житті і виконувати більшість дрібних функцій за нас, ризики аварій транспорту будуть ведені на нівець. Людство буде лакомитись усіма принадами високих технологій. Недоліками такого суспільства є те, що люди будуть менш пристосованими до життя, бо без світу роботів у них зупиниться все, що яскраво продемонстровано у другій серії.

Таке суспільство дає нам зрозуміти, що нам необхідно розвиватися, досліджувати та шукати шляхи вирішення глобальних проблем без шкоди нам та нашому навколишньому світові.

У такому оточенні людство поступово вливається у світ технологій, все глибше та глибше, забуваючи про природу про інших людей. На перший план стають роботи, прилади, апарати, забавки та інше. Тому відбувається процес віддалення нас від природи.

Від побаченого у фільмі «Земля 2057» у мене перехопило дух, що ж може бути за менше ніж пів століття. Мені дуже імпонує, розвинута медицина за допомогою якої можна вилікувати практично все, хоча і за це прийдеться платити великі гроші, що є дуже вражаючим. Але все-таки я б нехотів жити у такому світі без зеленої травички та пташок. Скоріш а все мені б було дуже нудно та нецікаво…