Дисципліни:
Курсова робота
На тему:

Організаційне забезпечення маркетингової діяльності підприємства "Алітас-Тур".

Дисципліна: Маркетинг
ВНЗ:НУ «ЛП»
Формат: Word Doc

Переглядів: 3162 Додано: 2015-04-07
Частина тексту

Висновок

Роль та місце концепції маркетингу в сучасних умовах господарювання було висвітлено у 2 розділі. Здійснено опис професійних компетенцій маркетолога, необхідних у сучасних умовах господарювання. Особливу увагу було звернено на те, які функціональні обов’язки виконує маркетолог, навики роботи, необхідні цій професії, її плюси та мінуси, перспективи та ін.

У 3 розділі здійснено аналіз організаційної структури управління товариства з обмеженою відповідальністю «Алітас-Тур». Дане підприємство займається наданням туристичних послуг. Як відомо, туризм - це сфера господарського комплексу, що забезпечує десяту частину світового валового продукту. Ця галузь розвивається швидкими темпами і в найближчі роки вона може стати найбільш важливим сектором підприємницької діяльності.

Вагоме місце у цьому підприємстві займає відділ маркетингу, який займається товарною, ціновою, збутовою та політикою просування туристичних послуг, яке надає підприємство.

Здійснений аналіз організаційної структури управління на даному підприємстві показав, що в цілях збільшення попиту на туристичні послуги, відділ маркетингу слід розширити і надати йому більше можливостей для функціонування.