Дисципліни:
Лабораторна робота №2
На тему:

Діагностика зовнішньоекономічної діяльності ПАТ «Українська автомобільна корпорація».

Дисципліна: Соціально-економічна діагностика в умовах глобалізації
ВНЗ:НУ «ЛП»
Формат: Word Doc

Переглядів: 1964 Додано: 2015-04-22
Частина тексту

Вступ

Об’єктом даної роботи є зовнішньоекономічна діяльність ПАТ «Українська автомобільна корпорація». УкрАВТО ( торгова марка) продає продукцію як на внутрішньому так і на зовнішньому ринку.Підприємство експортує свою продукцію в Польщу, Молдову, Росію, Білорусію.

Метою роботи є визначення ефективності зовнішньоекономічної діяльності, через визначення ефектів від експорту та імпорту для оцінення перспектив розвитку торгівлі продукцією ПАТ «Українська автомобільна корпорація» на міжнародних ринках.

Для виконання даної роботи  було використано баланс ПрАТ «Українська автомобільна корпорація», звіт про фінансові результати та дані відображені на офіційному сайті.

 

Висновок

У даній лабораторній роботі проведено діагностику зовнішньоекономічної діяльності ПАТ «Українська автомобільна корпорація».  Для аналізу зовнішньоекономічної діяльності підприємства використано систему аналітичних показників. А саме прямий ефект від експорту, порівняльний ефект від експорту, рівень ефективності експорту та порівняльний ефект від імпорту.

ПАТ «Українська автомобільна корпорація» є дилером автомобілів та більшість авто котрі вона продає надходять з-за кордону. Тому наша компанія є суттєво залежною від імпортерів, що в свою чергу впливає на нашу зовнішньоекономічнудіяльність. Також суттєвою перешкодою є закон «Про утилізацію автомобілів», який підвищує ціну на імпортовані авто, що змушує підприємство виготовляти вітчизняні менш якісні машини. Провівши діагностику підприємства маємо негативна тенденцію по усім індикаторам.

Компанії необхідно проводити більшу експансивну експортну політику торгуючи дешевими автомобілями національного виробництва на ринки країн, що розвиваються.Також, можна вибрати інший шлях, враховуючи позитивний фінансовий стан підприємства, підвищуючи якість вироблених компанією автомобілів фінансуючи розробку новітніх технологій на власні та позичкові кошти, співпрацюючи з іноземними виробниками .Ще можна поставити свої умови іноземним виробникам, щодо вмісту місцевих компонентів, розвивати різного роду кооперації з іншими виробниками.

Діагностика зовнішньоекономічної діяльності корпорації «УкрАвто» допомога оцінити стан підприємства та скоординувати майбутні дії щодо покращення, розвитку та поставлення правильних пріорітетів у цьому виді діяльності