Дисципліни:
Курсовий проект
На тему:

Економічне обгрунтування міжнародної інвестиційно-інноваційної, туристичної та медіа-комунікаційної діяльності.

Дисципліна: Економіка міжнародної інвестиційно-інноваційної, туристичної та медіа-комунікаційної діяльності
ВНЗ:НУ «ЛП»
Формат: Word Doc

Переглядів: 2440 Додано: 2015-09-26
Частина тексту

АНОТАЦІЯ

Виконання курсового проекту базується на економічному та фінансовому обґрунтуванні діяльності підприємства, яке є активним учасником зовнішньоекономічної діяльності. При цьому базою для виконання курсового проекту є вид міжнародної економічної діяльності такий, як міжнародна туристична діяльність. Все це використовуючи інформацію про предмет інновації та необхідні додаткові умови (номенклатура товарів і послуг, країни-контрагенти, умови перевезення, спосіб платежу, обсяг зовнішнього інвестування, базові економічні показники тощо)

Курсовий проект містить розгорнуту прогнозну фінансово-економічну характеристику діяльності підприємства в умовах ЗЕД.

 

ЗМІСТ

1.

Вступ

 

2.

Розділ 1. Дослідження кон’юнктури міжнародного ринку туристичних послуг

 

3.

Розділ 2. Обґрунтування інноваційного проекту

 

4.

Розділ 3. Планування обсягів реалізації та формування ціни товару (послуги)

 

5.

Розділ 4. Розрахунок економічної ефективності міжнародної інвестиційно-інноваційної, туристичної чи медіа-комунікаційної діяльності

 

6.

Висновок

 

 

КОБРЕНДОВА БАНКІВСЬКА КАРТА

Кобрендові карта - особливий банківський продукт, випущений спільно з компанією-партнером. Використовуючи цю карту, клієнт банку може за певних умов отримати значні знижки і бонуси по оплаті товарів і послуг.

Метою кобрендінга для банку і його партнерів є одночасне підвищення лояльності клієнтів. Іншими словами, що добре для кредитної організації, добре і для компанії, «поділитися» своїм брендом, і навпаки.

 

ТУРИСТИЧНЕ СТРАХУВАННЯ

Страховка для візи - це не тільки вимога посольств, яке ви зобов'язані виконати. Головним завданням поліса "Туристичного страхування" є компенсація медичних витрат клієнта під час перебування за кордоном, які можуть виникнути внаслідок раптового захворювання або нещасного випадку. Медична допомога за кордоном, як відомо, може коштувати цілий стан.

«Туристичне страхування» - захист під час перебування за кордоном, у разі необхідності поліс «Туристичного страхування» забезпечує отримання медичної допомоги на місці, організації та оплати медичного обслуговування. Наявність поліса є обов'язковою для отримання візи, в тому числі і шенгенської (Закон України "Про туризм").

Укладіть договір з будь діючої страховою компанією і пропонуйте туристам додаткове страхування. Зі зростанням доходів наші туристи стають уважнішими до свого здоров'я. Крім того, вони почали краще розбиратися в тонкощах страхування - звичайно, не без допомоги турагентів. Наприклад, обов'язкову в деяких випадках страховку із франшизою туристи воліють замінити більш захищеним варіантом - із збільшеною сумою покриття і без франшизи. Додаткову медичну страховку потрібно пропонувати сім'ям з маленькими дітьми, для яких може бути недостатньо страховки з франшизою в 30 доларів. Розкажіть всі деталі, запропонуйте варіанти, але перш обов'язково розберіться у всіх тонкощах страхування самі.

 

ГАРЯЧА ІНФОРМАЦІЙНА ЛІНІЯ ДЛЯ ТУРИСТІВ ЗА КОРДОНОМ

Часто у туристів в чужих країнах виникають проблеми, через баp`єр у мові, непорозуміння, проблеми з органами влади… Звичайно в таких ситуаціях варто з кимось порадитись про подальші дії.

 

ТРАНСФЕР В АЕРОПОРТ ТА З НЬОГО

Дана послуга вже давно звичайна справа для багатьох турфірм в сусідній з нами Росії. Але для українського ранка - ми б не назвали її звичайною. Особливо приємно буде отримати таку послугу при занадто ранньому або пізньому вильоті, коли туристам не дуже комфортно просити родичів везти їх до аеропорту і ваша пропозиція буде приємною альтернативою таксі. Безумовно, дарувати бонусом таку послугу потрібно тільки відштовхуючись від вартості турпакета, наприклад: при покупці турпакета за 20-30 тисяч гривень, такий бонус буде цілком виправданим економічно.

 

ПЕРЕКЛАД ДОКУМЕНТІВ

Переклад документів - необхідна умова посольств деяких країн при підготовці пакету документів на шенгенську візу. Як правило, всі країни з подібними вимогами приймають як мови перекладу - англійська. Процес переведення трудомісткий і коштує певну суму грошей. Якщо турист отримає від вас бонусом таку послугу, повірте, подяка не змусить себе довго чекати. По-перше, ви позбавите його від необхідності бродити по місту в пошуках бюро перекладу і витрачати додаткові кошти на це. Організувати цю доп.услугу у вашому агентстві зовсім не складно, ми б порадили взяти перекладача-фрілансера, який буде брати оплату тільки за виконану роботу, і завжди буде на зв'язку в потрібний момент. Безумовно, наявність такої безкоштовної послуги теж може залежати від вартості турпакета.

 

ОФОРМЛЕННЯ ПАСПОРТІВ ТА ДРУГИХ СУПУТНІХ ДОКУМЕНТІВ

В основному мова йде про екстрених випадках або випадках, коли турист не хоче стояти в чергах ОВІРу. Цю послугу можна назвати безкоштовною, але багато ви на ній точно не заробите, зате організувати допомогу туристові зможете і він, обов'язково, потім купить тур саме у вас. Організувати таку допомогу можна кількома способами, в цій справі інформація - відіграє важливу роль. Якщо ваша компанія не може зробити це самостійно, обов'язково знайдіть собі фірму-посередника, щоб у потрібний момент бути готовими надати таку послугу.

 

ВИЇЗД МЕНЕДЖЕРА ДО КЛІЄНТА В РОБОЧИЙ ЧАС

Говорити про виїзд менеджера до клієнта має сенс, якщо попередньо вже відбулося спілкування з ним, обговорювалися пропозиції та напрямки і ви розумієте, що турист потенційно готовий зробити осаточний вибір. Звичайно, орієнтуйтеся на клієнта, виїзд в офіс, безумовно, залежить від турпакета, запитуваної туристом, але така додаткова послуга - це супер козир у вашій роботі: ви економите час туриста, спілкуєтеся з ним на "його" території, де йому добре і комфортно і своїм візитом показуєте йому всю важливість його персони для вас, як агента. Витрати на виїзд завжди виправдані - перевірено досвідом, а позитивні емоції клієнта - запорука його рекомендацій друзям.

 

ПРОДАЖ МІЖНАРОДНИХ СІМ КАРТ

Зараз багато операторів міжнародного мобільного зв'язку пропонують агентствам співпраця з продажу туристичних SIM-карт. Ця послуга дозволяє туристам, що виїжджають за кордон, значно економити на міжнародних дзвінках. Ви можете організувати продаж туристичних SIM-карт і карт експрес - оплати до них, отримуючи додатковий заробіток, і пропонуючи туристам додатковий сервіс.

 

СХЕМА НАДАННЯ ТУРИСТИЧНИХ ПОСЛУГ

  1. Клієнт звернувся до туристичного оператора з проханням підібрати тур В Копенгаген Данія на 7 днів.
  2. Оформлення біометричного закордонного паспорту в Державній міграційній службі (518 грн.)
  3. Підготовка документів для подачі на візу
  4. Оформлення страхового полісу для туриста відповідно до вимог Шенгенської зони (250 грн.)
  5. Оплата вартості візи (35 євро) та послуг візового центру (340 грн.)
  6. Продаж інших супутніх послуг: гаряча лінія для туристів (300грн.), міжнародна сімкарта (150 грн.), трансфер з аеропорту (10 євро)
  7. Купівля авіаквитка з Києва у Копенгаген та назад (8 585 грн.)
  8. Бронювання готельного номеру «UrbanHouseCopenhagen» на 7 ночей (12 349 грн.)