Дисципліни:
Звіт з практики
На тему:

Звіт про проходження виробничої практики в ТДВ «Самбірська швейна фабрика».

Дисципліна: Інше
ВНЗ:НУ «ЛП»
Формат: Word Doc

Переглядів: 10319 Додано: 2015-05-21
Частина тексту

ВИСНОВКИ І ПРОПОЗИЦІЇ

Проходження практики на ТДВ «Самбірська швейна фабрика» дало змогу отримати практичний досвід про який міг тільки мріяти. Підприємство має досить складні, цікаві танехарактерні для всіхаспекти своєї діяльності:

Перебуваючи на фабриці з 25 серпня по 13 вересня зробив висновки, щодо недоліків та слабких сторін котрі мають негативний ефект та призводять до зниження результативності.

Головною проблемою є зниження прибутків та звільнення персоналу. До більш несуттєвих проблем відноситься використання далеких від сучасних методів управління, важкість налагодження нових контактів з потенційними клієнтами, великі лишні площі фабрики, котрі необхідно утримувати, малий відсоток молодого персоналу, низька заробітня плата (в середньому по підприємстві 1700 грн.), що є менше ніж середня по Україні.

Основною, що треба зробити - це пошук персоналу, котрий б володів іноземними мовами (англійською, німецькою, польською) і міг вести розмову з потенційними клієнтами-постачальниками з приводу подальшої спільної діяльності. Це б дало змогу досягти  більшою мірою ніж інші ряд стратегічних цілей. Також необхідно вести всю документацію та операції сучасним програмним забезпеченням, так, як більшість записується в ручну, що суттєво погіршує здійснення швидкого аналізування великих обсягів інформації. Пенсіонерів на фабриці можна б було замінити на молодь, яка б сама по сабі додала якийсь прогрес на підприємстві.

На підприємстві ТДВ «Самбірська швейна фабрика» є я пропонував ввести мотиваційний механізм методом «кнута і пряника». По підприємству б знаходилось численні камери, які б показували чи працівники байдикують та перед роботою і після роботи працівники б дули у трубку, щоб перевірити наявність алкоголю в крові. За алкоголь, спізнення на роботу, байдикування стягувати гроші з зарплати, а коли працівник всі їх виконував протягом місяця то б отримував прибавку до зарплати.

На фабриці доцільно застосовувати два стилі керівництва авторитарний для виробничих цехів та демократичний для менеджменту підприємства. Робітникам непотрібно вникати в аспекти діяльності фірми оскільки в них є свої обов’язки по пошиву одягу, а вже з менеджерами необхідно радитись, так, як кожен з них є фахівцем у своїй справі.

Але все ж таки є і свої плюси у роботі ТДВ «Самбірська швейна фабрика». На даний час робота фабрики оцінена на Європейському рівні. Заключні договори про співпрацю з новими відомими фірмами Європа «TEXWEST», «ALSIKO» Бельгія, «FRISTADS» Швеція. Підприємство поновило швейне обладнання на більш сучасне та високопродуктивне, створило нові виробничі потужності і збільшило об’єми виробництва. За останнє десятиліття збільшився випуск промислової продукції в натуральному виразі у 4,3 рази. Понад 130 моделей спецодягу відпрацьовуються і пошиваються спеціалістами та швеями фабрики (штани, куртки, комбінезони, халати, напівкомбінезони, сорочки, фартухи).

Широкий асортимент спецодягу відповідає якісним і технологічним вимогам Європейських стандартів.