Дисципліни:
Лабораторна робота №4
На тему:

Проектування та розроблення графічного користувацького інтерфейсу для програмного продукту «Система автоматизації роботи рекламного агентства».

Дисципліна: Технологія створення програмних продуктів
ВНЗ:НУ «ЛП»
Формат: Word Doc

Переглядів: 1906 Додано: 2015-04-14
Частина тексту

Мета роботи: Вивчити основні принципи побудови графічного користувацького інтерфейсу для програмного продукту: «Система для управління проектами».

Створення графічного інтерфейсу користувача — дуже важливий етап в процесі розроблення програмного продукту. Недооцінювати його значущість не тільки недалекоглядно, але й небезпечно. Створення дизайну і програмна розробка інтерфейсу повинні вестися з урахуванням безлічі нюансів. Нерідко, саме вони зумовлять успіх всього проекту. Сьогодні ринок програмних продуктів буквально переповнений найрізноманітнішими рішеннями. І програмний інтерфейс — саме та складова, за рахунок якої ви можете виділити власний програмний продукт.

Висновок : Виконавши дану лабораторну роботу я розробила графічний інтерфейс для «Системи автоматизації роботи рекламного агентства» . Інтерфейс розроблено згідно вимог функціональної специфікації в середовищі Microsoft Visual Studio засобами мови Visual C#.