Дисципліни:
Бакалаврська дипломна робота
На тему:

Дослідження проблем моніторингу витрат на маркетинг на прикладі ТзОВ "Сількомунгосп".

Дисципліна: Інше
ВНЗ:НУ «ЛП»
Формат: Word Doc

Переглядів: 2368 Додано: 2015-04-04
Частина тексту

2.1. Загальна характеристика діяльності ТзОВ “Сількомунгосп”

Повне найменування: Товариство з обмеженою відповідальністю “Сількомунгосп”. Скорочене найменування: ТзОВ “Сількомунгосп”.

Місцезнаходження ТзОВ “Сількомунгосп”: м. Мостиська, вул. Пекарська, 14, Львівська обл., Україна.

Товариство з обмеженою відповідальністю “Сількомунгосп” створене на засадах угоди між громадянами України – вкладниками майнових паїв, грошових та інших матеріальних внесків реорганізованого Мостиського районного міжгосподарського комбінату по наданню комунальних послуг сільському Закону України “Про господарські товариства”.

Товариство з обмеженою відповідальністю “Сількомунгосп” створене на базі цілісного майнового комплексу реорганізованого Мостиського районного міжгосподарського комбінату по наданню комунальних послуг сільському населенню і є його правонаступником.

ТзОВ “Сількомунгосп” засноване на колективній формі власності.

У створенні Статутного фонду ТзОВ “Сількомунгосп беруть своїми майновими внесками учасники даного товариства в наступному розмірі:

- Гранат Богдан Павлович – 5610 грн., що становить 34% статутного фонду;

- Мельник Василь Львович – 3960 грн., що становить 24% статутного фонду;

- Миляник Степан Омелянович – 2310 грн., що становить 14% статутного фонду;

- Яхимець Ганна Степанівна – 3300 грн., що становить 20% статутного фонду;

- ТзОВ НВО “Облсількомунгосп” – 1320 грн., що становить 8% статутного фонду.

Метою діяльності ТзОВ “Сількомунгосп” є задоволення потреб ринку в його послугах, роботах, товарах та реалізація інтересів учасників Товариства на основі отриманого прибутку.

Предметом діяльності Товариства є:

1. Здійснення комплексу заходів по впровадженню у виробництво нових енергозберігаючих технологій;

2. Збір та переробка вторинних ресурсів, відходів виробництва, реалізація відходів виробництва;

3. Надання послуг по обслуговуванню та ремонту транспортних засобів;

4. Розробка проектів газопостачання та водопостачання із стальних та поліетиленових матеріалів, дахових котелен, конвекторів;

5. Монтаж та прокладка зовнішніх та внутрішніх мереж водо-, газопроводів, каналізації, теплотрас, дахових котелень, конвекторів;

6. Виконання інших спеціальних робіт у проектуванні та будівництві;

7. Надання платних послуг населенню, підприємствам, організаціям по ремонту та будівництву об’єктів соцкультпобуту, будівництву та ремонт індивідуального житла, надвірних та господарських споруд, благоустрій, ремонт доріг, вулиць та тротуарів, комунальне обслуговування населення, вимір опору заземлення;

8. Ремонт сантехнічних та електричних мереж, заготівля палива та обробіток присадибних ділянок;

9. Виробництво будівельних матеріалів, деталей, конструкцій, порізка ділової деревини;

10. Виготовлення пам’ятників, бетонних кілець, огороджувальної сітки, облицювальних та тротуарних плиток, столярних виробів;

11. Проведення ремонтно-штукатурно-малярних робіт;

12. Виконання металооброблювальних робіт;

13. Виконання електрозварювальних робіт;

14. Перемотка двигунів, генераторів і трансформаторів;

На ринку з надання комунальних послуг в м. Мостиська для ТзОВ “Сількомунгосп” існують такі конкуренти:

- ВАТ «Мостбуд»;

- ТОВ “Технотерн-декор”;

- ТзОВ “Райнсількомунгосп”

Серед вище названих конкурентів з надання комунальних послугна даний момент головним конкурентом є • ТзОВ “Райнсількомунгосп” в м. Мостиська. • ТзОВ “Райнсількомунгосп” – приватне підприємство, зареєстроване Виконавчим комітетом Мостиської міської ради від 10 серпня 1998 року.

ТзОВ “Сількомунгосп” – підприємство, що надає клієнту не монопослуги, а комплексне рішення задач, засноване на індивідуальному підході і підкріплене широким досвідом роботи підприємства на вітчизняному ринку. Інноваційна політика ТзОВ “Сількомунгосп” орієнтована на впровадження на українському ринку принципово нових, передових комунальних послуг, що забезпечить краще задоволення потреб клієнтів.

Ім’я ТзОВ “Сількомунгосп” міцно асоціюється з високим рівнем менеджменту. Йому вдалося побудувати гнучку, орієнтовану на клієнтів, організаційну структуру, інтуїтивно зрозумілу для клієнтів і партнерів і в той же час максимальну ефективність процесів, що забезпечує, прийняття управлінських рішень. Зміни в менеджменті й організаційній структурі, що відбувалися в ТзОВ “Сількомунгосп” в 2003 р., були цілком спрямовані на поглиблення інтеграції маркетингового підходу в усі сфери діяльності організації, на всіх рівнях керування, впровадження інноваційних технологій і підвищення мотивації персоналу.

Рішення на підприємстві приймаються на вищому та середньому рівнях управління без залучення нижчої ланки керівників. Рішення є раціональними, тобто обґрунтовуються об’єктивними аналітичними процесами.

На сьогодні ТзОВ “Сількомунгосп” налічує понад 100 осiб, переважно це люди з вищою та середньою освітою. При цьому домiнує молодь вiком до 35 рокiв. Організаційна структура ТзОВ “Сількомунгосп” (Додаток А).

Вищим органом ТзОВ “Сількомунгосп” є Збори Учасників,в яких беруть участь учасники або призначені ними представники. Учасник має право в будь-який час змінити свого представника, сповістивши про це інших учасників.

Управління поточною діяльністю ТзОВ “Сількомунгосп” здійснюється виконавчим органом – директором Гранатом Богданом Павловичем.

Заступником директора є головний інженер – Мельник Василь Львович.

Директор контролює роботу головного інженера, відділу маркетингу, інспектора по кадрах відділу матеріально-технічного постачання та бухгалтерії.

Головний інженер здійснює керівництво виробничо-технічним, кошторисним відділами, а також слідкує за роботою головного механіка та інспектора по техніці безпеки.

ТзОВ “Сількомунгосп” здійснює фінансово-господарську діяльність на умовах, які визначаються статутом товариства, рішенням відповідних органів товариства та довіреністю, яка видається головою правління товариства директору підприємства. В межах цього ТзОВ “Сількомунгосп” самостійно здійснює фінансово-господарську діяльність.

ТзОВ “Сількомунгосп” має право витрачати грошові кошти та інші матеріальні цінності виключно в межах планів та кошторисів затверджених Зборами учасників.

Для встановлення контакту з партнерами підприємство користується такими способами:

1. направити запит потенційному або вже відомому клієнту;

2. отримання пропозицій (оферт); від потенційних клієнтів;

3. розміщення реклами у ЗМІ;

4. направити виробнику комерційний лист про наміри вступити у переговори у відповідь на його пропозицію;

5. пошук клієнтів через всесвітню мережу в Інтернеті.

Після встановлення контактів з потенційним клієнтом укладається контракт про надання відповідних комунальних послуг.