Дисципліни:
Індивідуальна робота
На тему:

Шприцева паніка навколо компанії Pepsi Cola.

Дисципліна: Зв'язки з громадськістю (піар)
ВНЗ:НУ «ЛП»
Формат: Word Doc

Переглядів: 2019 Додано: 2015-04-04
Частина тексту

В цій ситуації PepsiCola залучила всі можливі цільові аудиторії: споживачі, власники акцій компанії, робітники компанії, чиновники з регулюючих органів, замовники продукції але найбільше звернули увагу на ЗМІ адже це вони створили цю проблему отже і через них можна її і знешкодити, також велику роль відіграють всі споживачі будь-якого віку, які купували продукцію компанії адже це вони найшли шприц у банці. Всі решта аудиторії використовувалися як допоміжні в залагоджені проблеми яка виникла. Даний тип розподілу цільової аудиторії визначається як диференціальний.

5.Формулювання мети і завдання комунікативної кампанії

Мета піар-кампанії Довести до свідомості людей, що продукція компанії, а отже, і її споживачі знаходяться в цілковитій безпеці

Завдання компанії:

1.Спростувати інформацію яку подали ЗМІ про знахідку в банці з під DietPepsi;

2.Переконати свої споживачів що продукціяPepsi є абсолютно безпечною;

3.Відновити і покращити свій стан в очах споживачів

Анкета програмованої відповіді

Шановний споживач! Компанія PepsiColaпросить Вас взяти участь у опитуванні, що проводиться з метою з’ясування ставлення до її марки і обізнаності. Уважно перечитайте запитання і серед запропонованих варіантів відповідей оберіть той, який найбільшою мірою відповідає Вашій думці.

1) Чи коштували ви напій Pepsicola?

А)так. Б)ні

2) Майже щомісяця Pepsi Сola організовує акції в яких можна виграти призи як від простої пляшечки напою і аж до телевізорів чи хотіли б ви взяти участь у таких акціях?

А)так. Б)ні

3) Вчені довели що Pepsicola допомагає при розладі шлунку. Чи згідні ви?

А)так. Б)ні

4)Чи чули ви що заводи з розливу продукції Pepsicolaобладнані найновішою високошвидкісною лінією розливу напоїв, яка є найбезпечнішою?

А)так. Б)ні

5) Заводи з розливу продукції PepsiCola обладнаний найновішою високошвидкісною лінією розливу напоїв, яка є найбезпечнішою. На Вашу думку компанія дбає про безпеку продукції?

А)так. Б)ні

6)Детальною провіркою 400 компанії Pepsicola не було виявлено жодних порушень у випуску продукції. Чи дотримується компанія норм виробництва?

А)так. Б)ні

7) Чи знаєте ви що Компанія Pepsicola, з метою забезпечення відповідей на всі Ваші запитання відкрила гарячу телефонну лінію. Чи це є виявом того, що компанія з великою повагою ставиться для своїх споживачів?

А)Так. Б)Ні

8) Чи вважаєте продукцію Компанії Pepsicola безпечною?

А)Так. Б)Ні

9)Чи зросла ваша довіра до компанії Pepsicola?

А)Так. Б)Ні

7.Формулювання основного повідомлення:

«Нове покоління вибирає Pepsi».