Дисципліни:
Магістерська дипломна робота
На тему:

Формування системи управління витратами ТзОВ «Колективне підприємство Почаївська фабрика «Пластик».

Дисципліна: Інше
ВНЗ:НУ «ЛП»
Формат: Word Doc

Переглядів: 2996 Додано: 2015-04-08
Частина тексту

Загальна характеристика діяльності ТзОВ «Колективне підприємство Почаївська фабрика «Пластик»

Суб’єкт підприємницької діяльності ТзОВ «Колективне підприємство Почаївська фабрика «Пластик» (надалі Товариство) засноване у 1958 році у м. Почаїв і на сьогоднішній день знаходиться на вул. Промислова, 5Б. Товариство є юридичною особою з дати його державної реєстрації, діє на підставі Статуту та чинного законодавства України. Ідентифікаційний код підприємства за ЄДРПОУ 02971883. Товариство має цивільні права та обов’язки, здійснює свою діяльність відповідно до законодавства України. Товариство може бути відповідачем та позивачем в суді. Товариство має право продавати, передавати безкоштовно, обмінювати, передавати в оренду юридичним та фізичним особам засоби виробництва та інші матеріальні цінності, використовувати та відчужувати їх іншим способом, якщо це не суперечить законодавству України. Товариство має самостійний баланс, рахунки в банках, печатку та кутовий штамп, товарний знак, інші необхідні печатки та штампи зі своїм найменуванням і може мати фірмову марку та товарний знак, які затверджуються правлінням Товариства і оформлюються у встановленому законодавством порядку. Товариство самостійно відповідає за своїми зобов’язаннями усім своїм майном.

ТзОВ «Колективне підприємство Почаївська фабрика «Пластик» з поміж багатьох підприємств на регіональному ринку вже понад 40 років виготовляє якісну та надійну продукцію. Свідченням його авторитету на ринку виробів з поліпропілену є нагороди, які підприємство отримало за час свого існування. ТзОВ «Колективне підприємство Почаївська фабрика «Пластик» у 2011р. отримало орден «За високий професіоналізм», також отримувало нагороди за участь у благодійних акціях (таких, як – «Не будь байдужий – допоможи дітям-сиротам!» та участі у програмі збору кошту для людей, які потребують особливого піклування.)

Мета діяльності Товариства: ведення виробничої та торгівельної діяльності, спрямованої на отримання прибутку на вкладений капітал, задоволення соціально – економічних інтересів власників та членів трудового колективу Товариства, а також створення нових робочих місць.

У Товариства є можливість надавати послуги за наступними напрямками:

1. Виробництво двошарового полістирольного листа товщиною від 0,8 до 5,0 мм, полістирольної стрічки (плівки) товщиною від 0,18 до 1,3 мм, шириною з 300 до 1600мм;

2. Виробництво тепличної і термоусадочної плівки товщиною 0,04-0,3 мм, шириною 300-3000мм, плівки для мульчування грунту та ін;

3. Виробництво труб з ПВХ різного призначення діаметром 8-160мм;

4. Виробництво ливарних виробів;

5. Дроблення, агломерація, грануляція вторинної сировини (маємо ліцензію на збір та переробку відходів полімерів);

6. Послуги інструментальної та столярної майстерень;

7. Оренда приміщень, складів, цехів

Номенклатура продукції ТзОВ «Колективне підприємство Почаївська фабрика «Пластик» є доволі вузькою, оскільки профільна діяльність підприємства стосується лише виготовлення продукції з поліпропілену. До номенклатури продукції ТзОВ «Колективне підприємство Почаївська фабрика «Пластик» належить:

- продукція з полістиролу;

- плівка з поліпропілену;

- труби пластикові.

Асортимент продукції складають:

- лист полістирольний;

- стрічка полістирольна;

- плівка теплична;

- труби технічні;

- труби для води;

- профілі з ПВХ для вікон та дверей.

Асортимент продукції ТзОВ «Колективне підприємство Почаївська фабрика «Пластик» зображено нарис. 2.6.

Високоякісне обладнання та хороша сировина дозволяє виготовляти висококонкурентну продукцію, яка фактично не має аналогів в Україні.

Постійний контроль технологічних операцій та кінцевого продукту, забезпечують максимальну якість виробів та сувору відповідність усім стандартам щодо виробів з полістиролу та поліпропілену.

Вироби з полістиролу та поліпропілену ТзОВ «Колективне підприємство Почаївська фабрика «Пластик» характеризуються такими властивостями:

- Довговічність та стійкість до атмосферних впливів. Експлуатація виробів з полістиролу та поліпропілену триває не менше 50 років.

- Дешевизна. Завдяки використанню сучасного способу виробництва виробів з полістиролу та поліпропілену, вони дешевші щодо аналогічного конкурентного виробу.

- Легкість у використанні. Завдяки використанню сучасних механізмів, вироби з полістиролу та поліпропілену легко зібрати у єдине ціле.

- Безпечність. ПВХ, із якого роблять пластикові вироби, є незаймистим матеріалом, не виділяє шкідливих речовин.

Підприємство у відповідності з предметом своєї діяльності та в порядку, встановленому чинним законодавством має право:

· Укладати договори та угоди з вітчизняними та іноземними юридичними та фізичними особами, в т.ч. укладати договори купівлі-продажу, підряду, міни, позики, страхування, оренди та лізингу,перевезення, зберігання, доручення комісії,схову, спільноїдіяльності, брати участь в торгах, конкурсах, аукціонах, виступати гарантом.

· Набувати майнових та особистих немайнових прав, користуватись кредитами банків, нести зобов’язання, бути позивачем відповідачем в суді, арбітражному та третейському суді в Україні та за її межами.

ТзОВ «Колективне підприємство Почаївська фабрика «Пластик» співпрацює як з вітчизняними, так і іноземними компаніями (через їхні представництва або посередників в Україні). Серед головних партнерів ТзОВ «Колективне підприємство Почаївська фабрика «Пластик» можна виділити:

· Польська компанія Decco – заснована у Польщі у 2005 році.Компанія Decco випускає якісну систему ПВХ - профілів, які виготовляються за сучасними технологіями, розробленими провідними компаніями на ринку проектування та екструзії ПВХ профілів для металопластикових вікон.

· Харківхімпром – для виготовлення продукції з полістиролу та поліпропілену використовується вітчизняна сировина, виготовлена на даному підприємстві. Харківхімпром виступає основним постачальником сировини для виготовлення продукції підприємства.

Політика співпраці ТзОВ «Колективне підприємство Почаївська фабрика «Пластик» із клієнтами – індивідуальна. Замовлення на вироби з ПВХ проводяться виключно за індивідуальним побажанням клієнта – він сам може вказувати, яка довжина та товщина продукції підприємства йому необхідна. Цінова політика також розрахована на клієнтів різних класів. Зручним також є спосіб розрахунку: готівкові або безготівкові розрахунки.

ТзОВ «Колективне підприємство Почаївська фабрика «Пластик» співпрацює з банком "УКРСИБАНК". У м. Почаїв підприємство має відкритий рахунок у відділенні даного банку, за яким проводить оплату та отримує кошти від інших підприємств: р/р 261596784586.

ТзОВ «Колективне підприємство Почаївська фабрика «Пластик» співпрацює із державними органами України з приводу одержання ліцензій та дозволів щодо своєї діяльності, а також сплати податків.