Дисципліни:
Курсовий проект
На тему:

Маркетингове дослідження ПАТ «Київський ювелірний завод» та оцінка привабливості закордонних ринків.

Дисципліна: Міжнародний маркетинг
ВНЗ:НУ «ЛП»
Формат: Word Doc

Переглядів: 5081 Додано: 2015-03-01
Частина тексту

ВИСНОВКИ

В даному курсовому проекті було проведено маркетингове дослідження ПАТ «Київський ювелірний завод» та оцінено привабливість його потенційних закордонних ринків, таких як Франція, Іспанія та Великобританія.

У першому розділі була наведена коротка характеристика діяльності підприємства, подано його основні фінансові показники і проведено SWOT-аналіз ПАТ «КЮЗ», який допоміг визначити сильні і слабкі сторони підприємства, потенційні загрози і можливості для розвитку.

Наступний розділ курсової роботи демонструє структурний аналіз ювелірної промисловості України, що є надзвичайно важливим при здійсненні маркетингових досліджень.

Щоб визначити який саме з запропонованих закордонних ринків ювелірних виробів (Франції, Іспанії та Великобританії) є найбільш привабливими для ПАТ «КЮЗ», було проведення ранжування. Результати якого показали, що ринок Великобританії, це той привабливий зовнішній ринок, на який потрібно акцентувати увагу та реалізовувати свою продукцію. Правильність та доцільність вибору закордонного ринку Київський ювелірний завод підтвердив скориставшись методом «мозкового штурму». Отримані результати показали, що можливості ПАТ «КЮЗ» на ринку Великобританії у 1,47 раз перевищують його загрози, а отже, підприємство увійшовши на цільовий ринок понесе незначні витрати і в перспективі отримає досить великий прибуток.

ПАТ «Київський ювелірний завод» провів ряд досліджень для вивчення ринку Великобританії, щоб ефективно визначити на яких сегментах ринку буде доцільно реалізовувати свою продукцію, щоб задовольнити потреби та смаки потенційних споживачів. Для визначення місця свого товару на ринку серед товарів-аналогів було проведено позиціонування.

Також було здійснено характеристику складових комплексу маркетингу, а саме маркетингової товарної, цінової, дистрибуційної і комінікаційної політики. Визначено ціну за якої буде продаватися товар на ринку, обґрунтовано канали збуту, та проаналізовано рекламні заходи компанії, різноманітні акції для стимулювання продажів товару та залучення нових споживачів. В останньому розділі курсової роботи був розроблений макет друкованої реклами товарів ПАТ «КЮЗ» для найбільш популярних видань Великобританії.

Отже, в даній курсовій роботі була розроблена маркетингова концепція для ПАТ «КЮЗ» та обґрунтовано доцільність виходу компанії на ринок Британії.