Виберіть ВНЗ:

Що подивитись? Студенти НУ "ЛП" рекомендують:


«Паралельні світи» мені сильно сподобався. Тут йдеться про світ багатих і паралельно бідних людей, хлопець з бідного світу закохався в дівчину з багатого, попри заборону та всі перешкоди вони все-таки змогли бути разом. Емоції від перегляду фільму неможливо передати, це треба відчути, - Христина, 19.

Щойно переглянув фільм режисера Рона Говарда – «Ангели та Демони» (2009 р.). Фільм неперевершений, а сюжет доволі заплутаний. Події розгортаються у Ватикані під час Конклаву. Рекомендую до перегляду. Оцінка 5 з 5, - Юра, 18.

«Think Like a Man». Четверо героїв мають маленькі проблеми із своїми дівчатами, які щосили черпають поради з книги Стіва Харві «Роби як жінка, думай як чоловік». Дізнавшись про це, хлопці вирішують помститися і поводяться в точності навпаки. Цікава романтична комедія показує, що стереотипи діють не завжди. Легке кіно для перегляду з подругами та попкорном на вихідних:)), - Міла, 18.

«21 і старше» (2013 р) крута студентська комедія, легко дивиться і цілий фільм смієшся. Саме завдяки таким американським фільмам ми можемо поринути у світ розваг та пристрасті, які притаманні сучасній молоді, - Саша, 20.

«Зелена миля» надзвичайно емоційний фільм! Бере за "живе" як то кажуть, - Ярина, 21.

Фільм називається «Час» (з Тімберлейком). Чому саме він? Він дуже повчальний та змушує задуматись над багатьма речами, наприклад "скільки часу я трачу на непотрібні мені речі?". Якщо подумати, то ми витрачаємо дуже багато дорогоцінного часу на взагалі нам непотрібні речі, такі як інтернет, беззмістовні телефонні розмови, телевізор, а цей час ми можемо присвятити як на мене "святому"... це може бути навіть проста розмова з рідними і коханими, зі словами "люблю", чи навіть просто посидіти і подумати, проаналізувати день, як і наскільки корисно ти для себе його провів. Тема часу дуже широка, про неї можна говорити безкінечно, - Маркіян, 19.

Раджу подивитись фільм «Реквієм за мрією», тому що він торкається проблеми сьогодення - наркотиків. Думаю люди, які подивляться цей фільм побачать яку згубну дію на організм вони несуть і зроблять висновки, - Сніжана, 18.

Нещодавно випала нагода побачити неймовірно емоційну пригодницьку драму «Життя Пі» (режисера Енга Лі, 2012 р). Цю стрічку варто побачити кожному, адже тут змальовується боротьба зі страхом, випробування людського характеру та незламна віра. Не зважаючи на повну відірваність від світу, Пі намагається знайти спільну мову з тигром, що є символом страху, від якого ми не маємо тікати, а маємо боротися з ним! - Андрій, 21.

Підготувала Яна Юрьева


Переглядів: 2081 Додано: 2013-11-03


Знайдено коментарів: 0
Для перегляду коментарів зареєструйтесь або увійдіть на сайт