Дисципліни:
Звіт з практики
На тему:

Звіт про роботу, виконану в період магістерської практики у Департаменті фізичного виховання і масового спорту.

Дисципліна: Інше
ВНЗ:НУФВСУ
Формат: Word Doc

Переглядів: 2901 Додано: 2014-06-23
Частина тексту

Я, Галушка Віталій Володимирович, у період з 7.11. по 10.12.2011 р. проходив практику у Департаменті фізичного виховання і масового спорту Державної служби молоді і спорту.

У період проходження практики я:

1) Ознайомився з системою управління Департаменту, а саме: системою аппарату управління, історією його створення та розвитку, системою організаційного та ресурсного забезпечення, системою планування, організаційною структурою управління Департаменту фізичного виховання та масового спорту.

2) Ознайомився з системою формування кадрового резерву; кадровий резерв формується щорічно та затверджується Головою Державної служби молоді і спорту. Внесення до кадрового резерву дозволяє претендентам розглядатися першочергово на займання вакантної посади.

3) Протягом практики набув знань та навичок з організаційно-управлінської діяльності Департаменту.

4) Брав участь у методичних нарадах та заняттях, складала та оформлювала ділові папери, а саме, наказ про проведення зимового дозвілля населення України та проведення новорічних і різдвяних свят для дітей та юнацтва, займалася складанням та розробкою матеріалів науково-дослідної роботи, а саме, опитувального листа та зведеної відомості.

5) Також на протязі практики ознайомився з правовими та програмно-нормативними документами, що регламентують діяльність Департаменту фізичного виховання та масового спорту, Державної служби молоді і спорту та Міністерства освіти і науки, молоді та спорту. Такими документами є:

- Положення про Міністерство освіти і науки, молоді і спорту України від 8 квітня 2011 року

- Положення про Державну службу молоді та спорту України від 31 травня 2011 року

- Положення про Департамент фізичного виховання та масового спорту Державної служби молоді і спорту

6) Прийняв участь у службовій нараді. Нараду проводили Голова Державної служби молоді і спорту Р. С. Сафіуллін та директор Департаменту фізичного виховання та масового спорту Н. Д. Уманець.

Найголовнішим питанням наради було обговорення порядку узгодження проекту «Про схвалення концепції Загальнодержавної цільової соціальної програми розвитку фізичної культури і спорту на 2012 – 2016 рр.»

Метою програми є залучення широких верств населення до масового спорту, популяризація здорового способу життя та ін.

7) Також ознайомився із взаємодією Департаменту фізичного виховання та масового спорту з іншими організаціями зовнішнього середовища.

У своїй діяльності Департамент фізичного виховання та масового спорту Державної служби молоді і спорту взаємодіє з Верховною Радою України, адміністрацією Президента, Кабінетом Міністрів України, з центральними органами виконавчої влади, з фізкультурно-спортивними товариствами та відомствами, з федераціями з видів спорту, з місцевими органами державного управління, з дослідницькими і науковими інститутами та засобами масової інформації.