Дисципліни:
Курсова робота
На тему:

Розробка комплексу маркетингу фірми "Міраж".

Дисципліна: Маркетинг
ВНЗ:НУ «ЛП»
Формат: Word Doc

Переглядів: 2875 Додано: 2014-06-01
Частина тексту

Комунікаційна політика

Цільовою аудиторією підприємства” являються споживачі 18-60 років, Цільова аудиторія характеризується переважною більшістю споживачів з середнім рівнем доходу. Звичайно, рекламна діяльність спрямовується і на споживачів з високим рівнем доходу.

Маркетологи фірми доклали багато зусиль для покращення продажу товару. Працівники науково-дослідного бюро створили нові модифікації товару, вдосконалили його характеристики, розширили асортимент виробу, створюючи нові моделі. Також фірма розгортає широку рекламну кампанію поміщаючи рекламу свого товару в місцевих газетах, та журналах. Для збільшення продажу почала проводитись інтенсивна реклама не тільки в пресі, але й на телебаченні. Керівництво фірми провело декілька прес-конференцій, виступило на телебаченні з повідомленням про новий товар. Фірма взяла участь у ярмарках, виставках, на яких її вироби були високо оцінені.

фірма намагається здійснювати заходи “паблік рілейшнз”, але оскільки поки що підприємство не має змоги проводити благочинну діяльність, тому фірма на даний час зосередились на якнайбільшій кількості публікацій в ЗМІ, проводяться прес-конференції та пропаганду, типу „КУПУЙ УКРАЇНСЬКЕ”

Щодо методів стимулювання збуту, то буде спрямовуватися безпосередньо на цільових споживачів. використовує такі методи стимулювання збуту як цінові знижки, комплексні знижки. Також для заохочення посередників, для них також було встановлено ряд знижок, а саме оптові посередники отримують 10-процентні знижки при купівлі наших.

Працівники відділу реклами розробили більш ефективну рекламу. Так, основними цілями реклами є інформування споживачів про переваги даного товару та формування іміджу. Керівництво фірми збільшило фінансування відділу реклами, а отже і рекламний бюджет. При розробці рекламної стратегії було розроблено концепції товару, реклама акцентує свою увагу на сировину із якої виготовлено даний товар.

Сам текст рекламного звернення було розроблено, як вплив на психологію споживача.

Висновки

В даному курсовому проекті відображено дії маркетологів на конкретному підприємстві – “Міраж” стосовно прийняття рішень по всіх чотирьох складових комплексу маркетингу. Було здійснено аналіз ринкових можливостей і вибір цільових сегментів. Отримані результати проведеного спостереження й опитування показали, що потенційні споживачі мають необхідну для продовження виробничих процесів на підприємстві потребу - потребу у високоякісному товарі та за прийнятну ціну.

Також було здійснено розроблення товару за трьома рівнями.. Тобто можна передбачити у майбутньому певні зміни у товарній, зокрема в асортиментній політиці товариства. Було проведено розрахунок оптимальної ціни на стереосистеми нашого виробництва (. Основну увагу після виходу товару на ринок підприємство акцентувало на пошук та використання нових каналів розподілу, прискорення товароруху, пошуку та використанні ефективних маркетингових комунікацій. Загалом, ефективність діяльності зростає: ріст середньої заробітної плати, вчасна її виплата, укладення довготермінових контрактів із все більш платоспроможними споживачами.