Виберіть ВНЗ:

Відпрацювання пропущених занять


Привіт всім, хто читає цю статтю. В кожного з нас був такий викладач, у якого потрібно відпрацювати усі пропущені заняття, щоб бути допущеним до екзамену. В кінці семестру наступає день, коли цей викладач оголошує вирок всім прогульникам. Він називає кількість «енок» (що завжди є несподіванкою) та спосіб їхнього відпрацювання. Найчастіше, потрібно за кожне «не був» написати один реферат від руки на 10 сторінок. Наприклад, якщо ви не були присутні на 10 заняттях, то треба здати 100 сторінок рукописного тексту. І навіть якщо ви дуже добре вмієте писати, це займе немало часу. Стопка рефератів

Автор цієї статті сам написав близько 10 рефератів, на які ніхто не подивився. Тому я хочу допомогти новачкам з відпрацьовуванням пропущених занять, поділившись своїм досвідом. Викладачі кажуть, що вони будуть рахувати сторінки і навіть читати ці реферати. Але на практиці прийом рефератів відбувається так само, як і прийом макулатури.

Отже, декілька порад від nebonan.info про те, як писати реферати від руки:

  1. Пошукайте вдома будь-які сторінки з рукописним текстом. Можливо, у вас є не здані лабораторні чи розрахункові. Все що знайшли складайте разом, пишіть титульну сторінку і ви вже маєте 1-2 готових реферати.
  2. Пишучи текст на листках А4 зробіть відступ зверху, зліва та справа сторінки по 5 см., а знизу цілих 10 см. Також, інтервал (відстань між рядками) 3 см.
  3. Вставляйте більше графіків, діаграм і всього, що може скоротити кількість тексту на сторінці.
Якщо часу дуже мало, то можна всі реферати просто роздрукувати на принтері. Скоріше всього, на це ніхто не зверне уваги, а якщо хтось і помітить, то розкажіть цікаву історію, про життя студента, повне болі та страждань. Були випадки, що студенти замість рефератів приносили пачку паперу А4 і викладач був задоволений. Отже, якщо у вас виникла така проблема, головне не панікувати, тому що можна знайти безліч способів для її вирішення.

Коли все відпрацюєте, можете написати декілька відгуків ВКонтакті, щоб попередити інших на чиї пари бажано з'являтися. Та перед тим прочитайте статтю про те, які відгуки про викладачів не варто писати.

Написання реферату

Переглядів: 2513 Додано: 2013-04-01


Знайдено коментарів: 0
Для перегляду коментарів зареєструйтесь або увійдіть на сайт