Дисципліни:
Курсова робота
На тему:

Обґрунтування вибору і особливості професії за фахом «Облік і аудит» (на прикладі головного спеціаліста Обласного Пенсійного Фонду).

Дисципліна: Вступ до фаху «Облік і аудит»
ВНЗ:НУ «ЛП»
Формат: Word Doc

Переглядів: 4708 Додано: 2014-04-02
Частина тексту

3. Мотиви мого вибору спеціальності «облік і аудит» та вступу до Національного університету «Львівська Політехніка.

Ще з дитячого віку я вирішила що хочу вивчати науку, яка більшою чи меншою мірою буде пов’язана з цифрами. У школі мені досить легко було на заняттях з математики, але на історії чомусь завжди виникали проблеми. Вже у старших класах коли потрібно було визначитись остаточно ким я хочу бути, я без вагань обрала професію бухгалтера.

Для того щоб стати бухгалтером я вибрала напрямок «облік і аудит». Але для вступу не достатньо було обрати професію і напрямок, залишалось найголовніше питання – який ВНЗ кращий. Кожного дня до школи приходили все нові і нові люди, розповідали, що саме в них навчатись найпрестижніше і найкраще, але кому вірити, куди податися? Я вирішила відкрити статистику найкращих університетів України, на одному з перших місць там був Національний університет «Львівська Політехніка». Спочатку я подумала, що це технічний університет і для себе я не знайду нічого до душі, але зайшовши на головну сторінку «Львівської Політехніки», я зрозуміла, що глибоко помилялась. Тут можна знайти майже усі напрямки і спеціальності.

Після закінчення навчання в Національному університеті «Львівська політехніка» її випускникам, як кваліфікованим працівникам, пропонують високі посади в усіх галузях економіки нашої держави та в багатьох інших країнах світу.

Беручи до уваги усі переваги, я вирішила вступити до Національного університету «Львівська політехніка», та зокрема спеціальності «Облік і аудит». На сьогоднішній день я ним повністю задоволена.