Дисципліни:
Лабораторна робота №3
На тему:

Аналіз та вдосконалення організаційної структури управління підприємством.

Дисципліна: Основи менеджменту
ВНЗ:НУ «ЛП»
Формат: Word Doc

Переглядів: 4761 Додано: 2014-02-13
Частина тексту

Перелік з вдосконалення організаційної структури управління підприємством

Назви заходів

Обгрунтування доцільності здійснення заходів

1

2

Створити автозаправну станцію.

Власна АЗС дає змогу заправляти рухомий склад підприємства у будь-який час і за нижчими цінами ніж на інших АЗС, що значно скоротить витрати АТП.

Створити склад паливно-мастильних матеріалів.

В умова постійного росту цін, такий захід дасть змогу зменшити витрати у майбутньому. Окрім цього при несвоєчасних поставках підприємство не перериватиме роботи.

Розширити діяльність на територію Центральної України

Збільшення ринків збуту. Вищий рівень доходів.

Висновок

Фактори зовнішнього і внутрішнього середовища мають великий вплив на організацію. Саме вони підтримують діяльність підприємства, або завдають перепони для її ефективності.

Фактори зовнішнього і внутрішнього середовища на вітчизняний завод із виготовлення ламп в загальному впливають позитивно. Тобто, діяльність організації може здійснюватися на високому рівні, ефективно з невеликими труднощами, наприклад, негативно впливають соціально-культурні обставини, особливості економічних відносин, а також законодавчі акти. Зокрема, ці проблеми затінюються такими перевагами, як стан економіки, ефективна співпраця із постачальниками. Те, що підприємство являється монопольною організацією, являється великою перевагою для заводу.

Розробляючи систему вдосконалення фінансового стану керівництвом було запропоновано2 основних напрямки: вдосконалення асортиментної політики підприємства і розроблення інвестиційної стратегії з метою отримання додаткових надходжень від експлуатації невиробничих площ. У найблищий час підприємство планує залучення додаткових інвестицій, оскільки виробничий потенціал організації обмежений.

Підприємство обирає стратегію глибокого проникнення на ринок. Оскільки в Україні воно є монопольною організацією, керівництво вирішує розширити межі ринку. Для цього необхідне залучення додаткових інвестицій, вдосконалення асортиментної політики підприємства. Виходячи із цілей та можливостей даного підприємства, ця стратегія якнайблище підходить для організації та стимулює процвітання її виробничо-господарської діяльності. За термінами реалізації ця стратегія довгострокова. За вибором асортиментних позицій – широкоасортиментна.