Виберіть ВНЗ:

Підслухано НУ "ЛП", тут говорять про тебе


Вперше повідомлення про створення групи "Підслухано НУ ЛП" з'явилось 25 січня 2014 року у соціальній мережі "Вконтакті". Адміністратор оголосив про набір учасників до спільноти, про яку згодом почали перешіптуватись на парах і писати на стінах в туалетах.

Ідея створення пабліку запозичена у одноіменного російського сайту "Подслушано". За словами засновника "Підслухано НУ ЛП": "Думка створити щось схоже у Політехніці уже давно крутилась у голові, однак не було можливості її втілити." Сьогодні ж, кожен з охочих має можливість по­ділитись своїм секретом, думками чи невдалим досвідом з іншими. А за допомогою сайту Ask, сміливцям буде забезпечена повна анонімність.

Постать адмінітратора з метою особистої безпеки, а також осуду громадськості залишається анонімною. Однак, як і більшіть учасників автор проекту зізнається, що він студент і навчається разом з нами. Адмін також розповідає, що ні друзі, ані рідні не знають про його діяльність у групі, і намагатиметься якомога довше зберігати це у таємниці.

Серед учасників особи різного віку і типу діяльності: як і студенти, так і абітурієнти, школярі і навіть викладачі Політехніки.

"Мені подобається сидіти у Підслухано,- розповідає студентка Аня Бурбан, - коли приходиш змучена після пар, цікаво відволіктись і почитати, що сьогодні творилось у житті Політехівців. Класно, що коментарі відкриті і можна вільно спілкуватись з іншими студентами. Відчуваю себе частинкою Підслуханої сім'ї."

За два місяці свого існування "Підслухано НУ ЛП" стала найпопулярнішою групою серед українських аналогів. "Від самого початку ми говорили, наша мета - щоб про нас дізнався весь Політех. - Розповідає адмін, - Ми наполегливо йшли до цього і ось тепер про нас відомо уже далеко за межами Політехніки, Львова та навіть України!"

Зокрема, за статистикою, групу щоденно відвідує понад 7 тисяч осіб з різних міст України, Польщі, Німеччини і США. "Ні для кого не секрет, що з'явився новий вид залежності, якою я хворію разом з Вами" - Зазначає Адмін.

Контент групи здебільшого 16+, коментарі відкриті, однак через вживання лайливих слів, реклами та флуд учасники потрапляють у чорний список і втрачають можливість читати і коментувати зміст.

Окрім основного завдання - публікації секретів, у Підслухано створено окремі рубрики для знайомства і взаємодопомоги. Найпопулярнішою серед яких є так звана тема "Жді меня", у якій учасники за допомогою опису (здебільшого одягу чи зовнішніх рис) розшукають незнайому людину, яку бачили в реальному житті, але через ті або інші обставини так і не познайомились чи не поспілкуватись. Особа, яка у зазначеному описі впізнала себе, відписує у коментарі або ж ставить лайк.

Зразок: "Доброго дня, дуже прошу про допомогу, шукаю дівчину з ЛП вона у 2005-2007 роках відпочивал на турбазі ЛП у Криму м. Алушта, пом'ятаю лише ім'я звати її Надія, більш нічого не пом'ятаю, якщо ти це читаєш відгукнись я тебе вже багато років шукаю! Дякую усім."

Автор групи також розповідає, що це завжди надзвичайно приємно отримувати позитивні відгуки і знати, що підписники знаходять пару або заводять нових друзів. "Коли аудиторія така активна, то відчуваєш велику віддачу і розумієш, що це варте усіх недосипань і тривалих посидньок перед екраном комп'ютера." Завдяки Підслухано студенти Політехніки дізнались і про "Васю-пікапера", і про "Дівчину у купальнику з 5 корпусу", "Вечірні флешмоби", а також про організацію "Зустрічей Підслуханих" і ще багато різної студентської інформації.

Кілька оприлюднених секретів:

"1 курс. Перша пара по матаналізу в політесі. Викладач: - Записуйте тему: "Дійсна функція комплексної змінної. Сюр'єктивна ін'ектівна і біективная функції". Голос із задньої парти: - Ало, це військомат? Я передумав. Скажіть, будь ласка, коли мені потрібно прибути на медкомісію?"

"335 кімната, 10 гуртожиток,чо ви завжди волаєте і слухаєте музику круглодобово??))"

"Приснилось, що мене виганяли з гуртожитка, а я просто стояв і цукерки їв)"

"Повільно знімаю з себе... відповідальність за царапину на татовій машині!)"

"Сьогодні тест на вагітність показав 2 полоски. Хлопець, 20 років"

Марія Бандура


Переглядів: 7348 Додано: 2014-06-01


Знайдено коментарів: 0
Для перегляду коментарів зареєструйтесь або увійдіть на сайт