Дисципліни:
Індивідуальна робота
На тему:

Характеристика діяльності транснаціональної корпорації – PhilipMorris.

Дисципліна: Транснаціональні корпорації
ВНЗ:НУ «ЛП»
Формат: Word Doc

Переглядів: 1919 Додано: 2014-06-02
Частина тексту

ЗМІСТ

ВСТУП

Розділ 1 Загальна характеристика PhilipMorrisInternational:

1.1 Історія виникнення корпорації

1.2 Марки PhilipMorrisInternational

1.3 Як працює PhilipMorris International

1.4 Благодійна діяльність PhilipMorrisInternational

Розділ 2 Діяльність PhilipMorrisInternational на міжнародних ринках

Розділ 3 Економічний аналіз діяльності PhilipMorrisInternational

ВИСНОВКИ

Дослідивши діяльність ТНК «PhilipMorrisInternational», можна зробити висновок, що вона являється гігантом у сфері по виробництву тютюну і займає провідне місце у світі. Територіальна розміщенність дочірніх філій корпорації, дає їй захопити велику частку ринку на національних ринках приймаючих країн і завоювати абсолютну першість серед світових виробників сигарет.

Завдяки широкому асортименту продукції PhilipMorrisInternational, що дає на свій смак обирати, який бренд сигарет краще споживати, корпорація має стійку цільову аудиторію курців. Першість серед представлених сигарет корпорацією, отримав такий бренд під назвою Mallboro, річний випуск якого становить більше як 600 мільярда сигарет у рік. На другому місці у рейтингу здобула марка L&Mіз річним виробництвом сигарет у біля 100 мільярдів штук. Трійку лідерів закриває BondStreet – 35 мільярдів сигарет. Сигарети під назваю Parliamentзаймають четверте місце серед споживання, а п’яте – Chesterfield. Також хочу зазначите те, що корпорація із кожним роком розвивається шляхом придбання різних компаній по світу, до прикладу нещодавно корпорація придбала компанію «SwedishMatch», що знаходиться у ПАР.

Для підтримки вже твердо існуючого іміджу на міжнародному ринку тютюну, корпорація PhilipMorrisInternational намагається дотримуватись усіх стандартів якості о виробництву продукції, а також приділяє величезну увагу соціальній роботі. Сутність соціального зв’язку корпорації із споживачами та потенційними споживачами цигарок полягає у розповсюдженні інформації про вплив тютюну на здоров’я людини, також з боку компанії йде співпраця із законодавчою базою по скорочення впливу сигарет на стан осіб. Із цієї інформації можна зробити висновок про те, що компанія намагається як наймаксимальніше попередити про вплив куріння, зупинити куріння у неповнолітньому віці. Також PhilipMorrisInternational подбала про зменшення впливу їх діяльності на навколишнє середовище.