Дисципліни:
Лабораторна робота №1
На тему:

Дослідження трудової діяльності менеджерів за допомогою фотографії робочого часу.

Дисципліна: Основи менеджменту
ВНЗ:НУ «ЛП»
Формат: Word Doc

Переглядів: 3412 Додано: 2014-03-11
Частина тексту

Висновки

Для менеджерів, даних нам для вивчення відсоток оперативного часу робочого дня становить менше 70%, отже вони працюють не ефективно. Також у двох підготовчо-заключний час становить більше 15%, тобто менеджери забагато часу витрачають на підготовку до роботи. Присутні втрати часу через порушення трудової та технологічної дисципліни (запізнення, телефонні розмови не на виробничі теми, тощо). Менеджери перевищують час перерви на відпочинок та власні потреби, в основному це проявляється через запізнення з обідньої перерви та запізнення на роботу.

Отже, досліджуване підприємство потребує покращення організації управлінської праці. Можна встановити жорсткіший контроль за запізненнями на роботу та з обідньої перерви (наприклад через систему електронних карток).

Віце-президент з виробництва. Його оперативний час протягом робочого дня становить менше 70%, а саме 40%, підготовча частина – аж 27,4%, 8,2% припадає на ВПД. Щоб покращити роботу, як варіант можна встановити на його ПК, одну з систем підтримки та прийняття рішень, що покращить технологічну базу підприємства, зекономить час і полегшить процес прийняття управлінських рішень.

Начальник механічного цеху працює найефективніше, частка його оперативного часу становить майже 70% (64,6%), а підготовчо-заключна частина займає найменше. Частка ВПД також э меншою, ніж у двох інших менеджерів. Йому слід комп’ютеризувати роботу з документами, що суттєво зменшить витрати часу на ПЗ.

Майстер механічного цеху працює найменш ефективно, що спричинено великими витратами часу на обходи цеху. Цей процес можна б було зробити більш ефективним через встановлення камер спостереження. Таким чином він міг би слідкувати з виконанням працівниками їхньої роботи прямо зі свого кабінету.

Також важливим є покращення психологічного клімату в колективі та заохочення робітників до ефективнішої праці.