Дисципліни:
Реферат
На тему:

Річка Полтва. Її екологічні проблеми та методи вирішення.

Дисципліна: Екологія
ВНЗ:НУ «ЛП»
Формат: Word Doc

Переглядів: 2935 Додано: 2014-03-17
Частина тексту

Зміст

1. Вступ

2. Основна частина

3. Висновок

4. Використані джерела

Вступ

Почати слід з того, що кожен з нас тим чи іншим чином зв’язаний з містом Львовом. Якщо дехто живе тут усе життя, то інші (наприклад я) тільки декілька років. Проте у всіх є одна спільна риса: кожен з нас несе відповідальність за навколишнє середовище не тільки цього міста, але й України загалом.

Саме тут слід зауважити, що для того щоб захищати природу потрібно не тільки бажання, але й необхідні знання. По статистиці тільки 70% всіх жителів Львова розуміють, що їх рідне місто було збудоване на річці.

Чому? Невже багатьом жителям міста все рівно, і вони не розуміють що їх обов’язок захищати її екологічне становище, якщо вони хочуть жити у Львові не побоюючись, що колись сморід, який добирається з каналізаційного може нашкодити їхньому здоров’ю?

У цьому короткому рефераті я хочу показати основні аспекти розбудови Львова спираючись на забудову річки, описати екологічні проблеми зв’язані з річкою та способи їх вирішення, а також показати що Полтва – гордість міста Львова!

Висновок

Отже, у висновок можна сказати, що екологічне становище річки Полтва є не найгіршим, проте через недостатню турботу з боку мешканців міста воно погіршується. У ній мало мікроорганізмів та велика кількість небезпечних речовин, що не тільки може загрожувати життю тварин, які перебувають у тій воді, але й людям. Преш за все, тобто перед будівництвом різних розважальних центрів з урахування річки Полтви, нам потрібно подбати про безпеку населення та очищення води. Саме після необхідних дій для покращення екологічного стану Полтви ми будемо мати змогу проводити численні екскурсії, будувати розважальні центри та фонтани, та з гордістю говорити, що наша вода – чиста!