Дисципліни:
Лабораторна робота №4
На тему:

Растрова та векторна графічна інформація. Побудова алгоритмів у вигляді блок-схем.

Дисципліна: Основи інформаційних технологій
ВНЗ:НУ «ЛП»
Формат: Word Doc

Переглядів: 3261 Додано: 2013-04-02
Частина тексту

Відповіді на контрольні питання

1. Основні фактори, які впливають на розмір зображення у растровій графіці.
Основними факторами, які впливають на розмір зображення у растровій графіці є глибина кольору, розмір зображення (задається у пікселах) та щільність зображення (dpi).

2. Переваги та недоліки векторної графіки.
Перевагами векторної графіки є можливість масштабування зображення без втрати якості, значно менший розмір файлів. До недоліків векторної графіки можна зарахувати те, що не всі зображення складаються із ліній чи крапок, тому ними не зручно описувати наприклад фото..

Хід виконання роботи

1. Створюю новий текстовий документ : «D:\Documents\Універ. Навчальні документи\1-й курс\Лабораторні роботи з ОІТ\Лабораторні роботи та звіти до них\Лабораторна робота №4\Блок схема та пояснення до неї»

2. За допомогою команди «вставлення – фігури» створюю графічну блок-схему алгоритму для завдання під варіантом 1. Як параметр а, обираю значення 25 мм, b – 37.5 мм.

3. Нумерую кожен блок схеми за допомогою вставки білого квадрату із цифрою-номером.

4. Під блок-схемою описую кожен етап алгоритму.

5. Зберігаю текстовий документ «Блок сзема та пояснення до неї» із результатом роботи у папці «D:\Documents\Універ. Навчальні документи\1-й курс\Лабораторні роботи з ОІТ\Лабораторні роботи та звіти до них\Лабораторна робота №4\».

Висновки: на цій лабораторній роботі я отримав базові знання про графічну інформацію, а саме растрову та векторну графіку. Дізнався основні різниці між цими двома видами графіки. Також я дізнався, що таке алгоритм, які є базові поняття, пов’язані із ним, та навчився будувати блок-схему алгоритму у MS Office Word 2010 згідно стандартів ЕСПД.