Дисципліни:
Курсова робота
На тему:

Формування комплексу маркетингу підприємства.

Дисципліна: Маркетинг
ВНЗ:НУ «ЛП»
Формат: Word Doc

Переглядів: 6572 Додано: 2013-02-05
Частина тексту

ЗМІСТ

Вступ
Розділ 1. Аналіз ринку
Розділ 2. Дослідження смаків та уподобань споживачів. Сегментування ринку.
Розділ 3. Розроблення концепції товару та визначення його характеристик
Розділ 4. Визначення оптимальної ціни на товар на підставі результатів пробного маркетингу
4.1. Визначення взаємозв’язку між ціною і попитом
4.2. Розрахунок оптимальної ціни, при якій фірма отримає максимальний прибуток
Розділ 5. Формування оптимальних каналів розподілу товару
Розділ 6. Планування кампанії по просуванню товару
Висновки
Список використаної літератури

ВИСНОВОК

Таким чином, в даній курсовій роботі проведено грунтовне дослідження в розрізі комплексу маркетингу для фірми “Snaige”. Прийнято ряд управлінських рішень в сфері основних маркетингових політик: товарної, цінової, розповсюдження та стимулювання. Зокрема проведено детальний аналіз ринкових можливостей, результати якого послужили основою рішення про створення закритого акціонерного товариства “Snaige”, що спеціалізується на виготовленні високотехнологічних холодильників, для клієнтів віком від 18 до 45 років із середнім рівнем доходів.
Розроблена товарна політика включає формування асортименту в залежності від об’єму та комплектації холодильника і розробку власної торгової марки. Важливе значення ми надали послугам, які стимулюють продаж: покупки в кредит, після продажне обслуговування та інструктаж клієнтів.
Цінова політика фірми орієнтована на збільшення частин ринку та базується на створеній моделі ціноутворення, яка орієнтується на попит. Це дає можливість рекламувати себе так: “Ми пропонуємо товар тієї самої якості, але вітчизняного виробництва і за прийнятними цінами!” Фірмою планується формування стратегій цінових переваг у поєднанні із стратегією не заокруглених цін. Це дасть можливість заохотити певну частину на ринку і ефективно реагувати на зміни в конкурентному середовищі.
Збутова політика фірми передбачає застосування нульового та дворівневого класів розподілу. Планується створити мережу фірмових магазинів в регіоні, а також налагодити ефективну співпрацю з незалежними посередниками, для того щоб не бути заручниками в певних ринкових ситуаціях. Також проведено аналіз згідно якого критичною точкою самоокупності є обсяг продажу в 215 холодильників.
Комунікаційна політика фірми орієнтована на активну рекламну кампанію із розміщенням рекламних звернень у газетних виданнях, на радіо і застосування зовнішньої реклами. Не варто забувати також про наше нововведення – система знижок для постійних клієнтів. Планується у перспективі підкріплювати свій авторитет за рахунок участі у благочинній діяльності міста.
Отже, концепція маркетингу, як форма виробничо-комерційної діяльності, повинна забезпечити пристосування фірми до умов різних ринків, повинна враховувати особливості наявної ситуації. Саме маркетинг може підвищити ефективність функціонування підприємств в ринкових умовах, в умовах жорстокої конкурентної боротьби.