Виберіть ВНЗ:

Що почитати? Студенти НУ "ЛП" рекомендують:


"Сім навичок високоефективних людей" Стівен Кові. Суть книжки зрозуміла з назви. Сам прочитав, іншим рекомендую.
Юра, 20 років.

"Багатий тато, бідний тато" Роберт Кіосакі. Ця книга вчить, як примусити гроші працювати на себе, а також пояснить важливість того, щоб батьки вчили дітей самих вміло розпоряджатися фінансами, і не покладатися у таких питаннях на школу.
Катерина, 20 років.

"Граф Монте-Крісто" Александр Дюма. Щоб зрозуміти що це — варто прочитати. Лише почніть, і читання цієї книжки захопить вас вже із перших сторінок.
Андрій, 19 років.

Книжка "Думай і багатій" Наполеона Гілла в своїй основі має інтерв'ю із представниками найвідоміших компаній світу в період, коли вони були на межі краху. Як вийти із, здається, безвихідних економічних ситуацій навчить саме ця книга.
Наталя, 20 років.

Щоб навчитися радіти тому, що маєш, варто прочитати книгу Елеонор Портер "Поліанна". Взявши її до рук, здається, що книжка не для "дорослих" студентів, адже вона із світу дитячої літератури. Але коли починаєш читати, відірватися неможливо. Протягом читання переживаєш безліч емоцій, від щирої усмішки до сліз жалю. Пообіцяйте мені, що прочитаєте її!
Оля, 19 років.

"Три товариші" - надзвичайно цікавий та захоплюючий роман Е.М.Ремарка про щире та чисте кохання, справжню чоловічу, жертовну дружбу та про "втрачене покоління", на світогляд якого значно вплинула війна. Проте, не зважаючи на усі пережиті труднощі, герої не дають один одному остаточно зневіритись у житті. На мою думку, це книжка, яку повинен прочитати кожен. Впевнена, вона не залишить байдужим і тебе!
Наталя, 19 років.


Переглядів: 2401 Додано: 2013-11-03


Знайдено коментарів: 0
Для перегляду коментарів зареєструйтесь або увійдіть на сайт