Виберіть ВНЗ:

А ти писав відгуки про викладачів НУ "ЛП"?


Історія про те, що буває за декілька коментарів ВКонтакті.

Я студент 3 курсу НУ "Львівська політехніка". Одного разу, листаючи сторінки друзів ВКонтакті, я натрапив на групу Відгуки про викладачів НУ "ЛП". Група була закритою, я подав заявку на вступ. На другий день мене долучили, я зайшов в обговорення і почав шукати теми про своїх викладачів. Набір тексту

Не обмежуючись пасивним переглядом, я вирішив доповнити відгуки про тих викладачів, які мене навчали. Напевно, ти студент політеху, вже знаєш що було далі. Тоді, я не подумав, що в групу заходять не лише студенти.

Пройшло 1-2 місяці, все було добре, я вже забув про свої коментарі в соціальній мережі. І в один прекрасний день, прийшовши на пару, я отримав сюрприз – невеличку виховну бесіду (на 1 годину) про те що можна і не можна писати в інтернеті. Тоді я згадав, що написав приблизно ось такий відгук про свою викладачку: "300 грн. і можна не ходити".

Як я дізнався пізніше, ці коментарі читав завідувач кафедри, а потім показав тій самій викладачці. Після цього в мене було більше шансів збільшити ВВП України в 7 разів, ніж здати цю дисципліну. Я видалив все що написав в групі, а про дану викладачку написав новий, переповнений добра та позитиву, відгук. Також, довелося вчити весь матеріал по її предмету та відповідати кожного заняття.

І в кінці кінців, з превеликими зусиллями я отримав свій 51 бал. Можна сказати, що історія завершилась добре, адже обіцяли мені талон К і повторне вивчення предмету.

Закінчуючи свою історію, хочу порадити тобі писати більше відгуків про викладачів, але тільки тоді коли ти будеш впевнений, що ніхто з них навчати тебе вже більше не буде або пиши анонімно у нас на сайті.

Популярні викладачі Львівської політехніки
Переглядів: 16589 Додано: 2013-03-12


Знайдено коментарів: 2
Для перегляду коментарів зареєструйтесь або увійдіть на сайт