Дисципліни:
Курсовий проект
На тему:

Розробка комплексу маркетингу ТзОВ "Час пік".

Дисципліна: Маркетинг
ВНЗ:НУ «ЛП»
Формат: Word Doc

Переглядів: 1920 Додано: 2014-06-01
Частина тексту

Комунікаційна політика

Комунікаційна політика є останнім і дуже важливим етапом вироблення комплексу маркетингу, особливо для підприємства «ЧАС ПІК», адже воно виходить на ринок з високим рівнем конкуренції, тому життєво необхідним є проведення активної рекламної діяльності та впровадження методів стимулювання збуту для інформування потенційного кола споживачів про вихід фірми на ринок перевезень таксі, здобуття позитивного іміджу серед майбутніх партнерів, встановлення режиму найбільшого сприяння з боку органів державної влади.

Рекламна діяльність буде проводитьсь у таких напрямках:

1. Реклама у спеціалізованих канцелярських журналах: «Канцелярські справи», «Дивосвіт» , «ШКОЛЯРИК», «Подорож у світ канцелярії» тощо.

2. Реклама у молодіжних журналах, оскільки ми розраховуємо на молодих споживачів.

3. Реклама на радіо, оскільки молодь завжди слухає радіо.

4. Реклама в Інтернеті – більшість людей мають доступ до мережі, і тому можна сміло давати рекламу в мережі.

5. Створення у майбутньому веб-сайту.

Методи стимулювання збуту передбачають введення в дію системи знижок:

1. Кожен, хто зробить одноразову покупку на суму 200 грн. в період від 30.06.2007 р. по 15.07.2007 року отримає постійну знижку 10%, на суму від 1000 грн. 15% ,на суму від 3000 – 20%. По закінченню акції буде визначатися 3 найактивніших клієнти, які отримують путивки в Туреччину, 10 активних клієнтів методом жеребкування отримують постійну знижку на всі товари 35% (потрібна сума покупки не менше 5000грн.)

2. Для постійних клієнтів діє гнучка система знижок.

3. На свята дія знижка для всіх клієнтів 5%

Висновок

Виконавши дану роботу, я розробив комплексну систему маркетингу для ТзОВ «ЧАС ПІК», яке спеціалізується на продажі канцтоварів по всій Україні, як для гуртових покупців, так і для звичайних споживачів.

У ході роботи було проаналізовано ринкові можливості підприємства, зроблено вибір цільових сегментів та визначено основний напрям фірми.

Були детально досліджені потреби споживачів під час проведення анкетного опитування. І на основі цього визначено цільовий сегмент ринку для ТзОВ «ЧАС ПІК», було розроблено торгову марку, обґрунтовано якість товару, викладені додаткові елементи товару (безкоштовна доставка для постійних клієнтів, система знижок).

При визначенні цін товарів було враховано, насамперед, закон попиту, який би забезпечив максимізацію товару.

Проведені заходи сприяли вдалому виходу фірми на ринок, а також її подальшому розширенні та підвищенні ефективності діяльності.