Дисципліни:
Курсова робота
На тему:

Бізнес-план ресторану "Софія".

Дисципліна: Соціально-економічне прогнозування
ВНЗ:НУ «ЛП»
Формат: Word Doc

Переглядів: 17788 Додано: 2014-04-02
Частина тексту

Висновок

В даній курсовій роботі було розраховано бізнес-план ресторану „Софія”. Завдяки проведенню даних розрахунків вдалося практично закріпити теоретичні навики, набуті з дисципліни „Планування діяльності”. Як показує досвід, вдае планування дозволяє вдало розвиватися, економити витрати та уникати безлічі проблем, зокрема дублювання, неустойок, затримок виробництва тощо.

Створення даного бізнес-плану створювалося з метою проілюструвати потенційному інвестору життєздатність, прибутковість і перспективність даного проекту.

Переглянувши дану роботу, інвестор зможе зорієнтуватися в специфіці діяльності на даному ринку, побачить переваги перед іншими галузями економіки, усвідомить доцільність інвестицій саме в наш ресторан. Це можна обґрунтувати тим, що ринок, на якому працює ресторан „Софія” є досить містким і ненасиченим; також спостерігається тенденція до його збільшення в кількісному і якісному плані. Мається на увазі, що зростає не лише число тих, хто ходить в ресторан, але і розміри разових покупок.

Також перевагою саме нашого ресторану є вдало продумана цінова і товарна політика: при найнижчих порівняно з конкурентами цінах, ресторан пропонує дуже широкий асортимент страв високої якості. Все це вдало підкріплюється кваліфікованим обслуговуванням клієнтів.

Аналізуючи проведену роботу, можна сказати, що ресторан „Софія” має реальні шанси отримати бажані інвестиції для втілення проектів з вдосконалення своєї діяльності.