Дисципліни:
Індивідуальна робота
На тему:

Розгляд економіки південної країни Закавказзя-Вірменії.

Дисципліна: Національна економіка
ВНЗ:НУ «ЛП»
Формат: Word Doc

Переглядів: 1965 Додано: 2014-06-02
Частина тексту

АНОТАЦІЯ

Індивідуальна робота присвячена урахуванням національної економіки Вірменії.

У цій роботі ми розглянемо про загальну географічну характеристику країни, подамо у вигляді таблиць основні макроекономічні показники Вірменії,забезпеченість факторами виробництв тощо. Дізнаємся до яких організацій відноситься Вірменія, охарактеризуємо соціально-культурний потенціал країни,а також проаналізуємо відносини Вірменії з Україною.

ЗМІСТ

Вступ

РОЗДІЛ 1.Модель національної економіки Вірменії.

РОЗДІЛ 2.Характеристика економіки Вірменії за допомогою основних макроекономічних показників.

РОЗДІЛ 3.Економічний потенціал національної економіки.

РОЗДІЛ 4.Вірменія-уачсник міжнародних об’єднань.

РОЗДІЛ 5.Порівняльна характеристика та стосунки Вірменії з Україною.

Висновки.

Використана література.

ВИСНОВКИ

Отже, як ми могли зрозуміти,що Вірменія на протязі своєї історії страждала від воєнних дій Туреччини та Російської імперії за право на територію. На мою думку, це негативно вплинуло на загальний розвиток країни в майбутньому, а саме:

- По-перше, внаслідок економічної блокади Вірменія залишилась відрізаною від Туреччини та Азербайджану, а також від Грузії.

- По-друге, постійні війни, страйки, демонстрації в Нагорному Карабасі, спричинили неможливість проведення зовнішньої торгівлі.

- По-третє, раніше вантажоперевезення здійснювались через залізниці Абхазії,внаслідок війн цей шлях закритий дотепер.

Отже,ці чинники гальмували розвиток світових взаємовідносин Вірменії з іншими країнами світу.

Також не менш важливим, на мою думку, є вихід до моря. У Вірменії є він, але ,на жаль, не має портів,що також тормозить розвиток торгівельних відносин. Також,я пропоную,розвивати шляхи на світовий ринок ,не лише через Іран, а через інші країни,так продукція бути постачатись по всьому світу скорше та якісніше.

Ще проблемою Вірменії ,яку негайно потрібно вирішувати-це ерозія грунтів,що є серйозно загрозою для розвитку землеробства. Оскільки землеробство-одна з головних напрямів сільського господарства необхідно робити якісь заходи,щоб припинити,чи зменшити процес псування грунтів. Для цього необхідно побудувати дамби, або в крайньому разі вкріпити їх, на випадок розлиття річок чи водоймищ.