Виберіть ВНЗ:

Інше ЛІТО із Summer Work and Travel


Зазвичай літні канікули для всіх студентів починаються з липня. Сесія, модулі, заліки - все те, чим не зовсім хочеться займатись впродовж червня. У юні роки прагнеш авантюр, подорожей і пригод, особливо влітку. Намагаєшся провести кожне літо незабутньо, хоча часто у вересні озираєшся і розумієш, що воно таке ж, як і попередні.

Хочу поділитись із вами хорошою можливістю провести літо в США весело, корисно, а головне - незабутньо! Це культурна програма обміну для студентів Summer Work and Travel, яка створена американським урядом для культурного обміну та нових вражень. Провів я літо в сонячному Техасі. Вражень, насправді, вже дуже багато, погода тішить теплом, а люди посмішками.

Для багатьох студентів, які чули про цю програму інформація має бути цікавою, тому спробую поділитись враженнями і порадами досить детально.

Учасники програми діляться на два типи: ті, що хочуть заробити грошей і ті, хто хоче багато побачити, почути і придбати. Щодо мене, то я обрав позиції десь посередині: щось купити і щось заощадити. Збираючи сумку, в першу чергу орієнтуйтесь, в який штат ви їдете, його кліматичні особливості. Багато одягу не слід брати, бо багато вашого часу буде йти на роботу, а там ви отримаєте уніформу, краще прибережіть місце у своїй валізі для цікавих покупок у США:) Говорячи про роботу, то краще їхати в місця великого скупчення туристів, бо набагато легше буде знайти додаткову другу роботу тим, кого цікавлять заробітки та й є можливість познайомитись з людьми з різних штатів та країн. Я працював офіціантом в ресторані, робота жива і цікава, великим плюсом є те, що грає жива музика. Єдиний мінус цієї роботи - це складність вивчення меню, в якому легше заплутатись, ніж ви думаєте. Якість вашого обслуговування відображається на чайових, тому ваші гроші у ваших руках. Для тих, в кого з англійською трохи слабше, хорошою роботою буде готельна сфера: прибирання кімнат тощо. З пошуком другої роботи немає великих складнощів, важливо тільки, щоб роботодавець мав усі необхідні документи і робота була сезонною.

Великим плюсом для мене є те, що маю знайомих серед американців, які дуже допомагають в орієнтуванні. Тому, якщо маєте друзів, родичів чи знайомих, краще поїхати до них. Чи потрібна машина в США? Безперечно так, але на 3 місяці вона вам буде лише збитком. Велосипеда мені було цілком достатньо, часто друзі підвозили на машині.

Чого чекати від американців? На півдні Америки люди дуже привітні і допоможуть навіть незнайомцям, тим більше з іншої країни. Скажу один секрет, американським дівчатам подобаються хлопці з акцентом, тому спілкування не бракуватиме:)

За 3 тижні вражень назбиралось дуже багато, я був у парку розваг, пробував американську, тайську, в’єтнамську кухні. Все дуже смачно, а порції такі великі, що рідко можна все з’їсти. Правду кажуть, що в Техасі все таке саме, тільки більше:) Плавав на вітрильному кораблі, на байдарках. Жити біля води це велике задоволення, особливо, коли надворі + 35. Відвідав бейсбольний матч в центрі Х’юстону, гра цікава, але трохи повільна. Приємно здивували талісмани команд, які ходять між трибун, таке пам’ятаю тільки з американських фільмів.

Життя в іншій країні та ще й без батьків робить досить самостійним, починаєш рахувати фінанси, не марнуєш час, готуєш і прибираєш сам. Тим більше, рівень англійської мови підтягнеться. Приїду засмаглим американцем і ніхто мене не впізнає:)

Враженнями ділився Шпак Максим


Переглядів: 2160 Додано: 2013-09-27


Знайдено коментарів: 0
Для перегляду коментарів зареєструйтесь або увійдіть на сайт