Дисципліни:
Розрахункова робота
На тему:

Обгрунтування ідеї створення суб'єкта підприємництва.

Дисципліна: Основи підприємництва
ВНЗ:НУ «ЛП»
Формат: Word Doc

Переглядів: 4206 Додано: 2014-02-14
Частина тексту

Вступ

Загалом, підприємництво включає у собі комбінацію таких основних складових успіху як творчості, винахідливості, пошуку та ризику. Підприємництво допомагає індивідууму реалізувати свої ідеї та проявити свої здібності. Здійснюючи самостійну підприємницьку діяльність, працівник значно зростає як людина: він росте і професійно і інтелектуально – ось чому мені більше імпонує створення власного підприємства, а не праці на когось.

Існує ряд переваг власного бізнесу. Перш за все – це особиста свобода , що дає змогу самостійно розпоряджаєшся своїм часом, самостійно приймати рішення. Одним словом-бути своїм начальником. Другою, але не менш важливою перевагою є фінансові перспективи, адже, працюючи на когось ми отримуємо лише ту зарплату, яку призначило нам начальство і як би ми не старались, все одно більше ніж зарплата, не заробиш, адже всьому є своя межа. А мати власний бізнес означає самостійно регулювати свій дохід, який залежатиме тільки від наших зусиль та професійної майстерності. Ще однією з переваг є відчуття безпеки, адже будучи найманим працівником, важко себе в безпеці, тому що сьогодні ти працюєш, - а завтра тебе вже можуть звільнити чи скоротити, виписати догану чи зменшити заробітну плату, а як відомо, що лише завдяки роботі людина має змогу забезпечувати себе і свою сім’ю. Усього цього можна уникнути, будучи підприємцем, що дає змогу тримати все під контролем. Також не слід забувати, що створення власного бізнесу – це можливість займатися улюбленою справою і отримувати за це гроші. Це можливість ставити нові цілі і досягати їх. Це можливість професійно зростати, стати значимою людиною.

Саме тому я вважаю, що створення власного підприємства принесе більше користі, ніж наймана праця.

Обґрунтування вибору підприємницької ідеї

2.1.1. Потреби суспільства, які задовольнятиме підприємницька ідея.

Моє підприємство “Новий стиль” працює у сфері надання послуг, а саме наданні перукарських послуг. Послуги перукарів потрібні кожні людині, тому споживач знайдеться завжди. Потрібно лише задовольнити вибаганки споживача відносно його зачіски. Звісно, для реалізації цієї потреби необхідно слідкувати за усіма новинками зачісок, тобто бути у центрі моди, а також «розмовляти» мовою клієнта.

2.1.2. Цільовий споживач. Географічні і територіальні межі обраної ідеї.

Цільовими споживачамисалону-перукарні “Новий стиль” є населення будь-якого віку, статі та соціального стану, починаючи від дітей віком від 4 років та закінчуючи людьми похилого віку.

Географічні і територіальні межі. Так, як особливістю перукарських послуг являється повна залежність від попитунаселення, більш яскраве вираження локального характеру діяльності, це зобов'язує при розміщенні перукарень чітко дотримуватись принципу максимального забезпечення їх широкого доступу. Тому, дана перукарня буде знаходитися в орендованому приміщенні за адресою місто Львів, просп. В’ячеслава Чорновола67.

2.1.3. Причини виникнення цієї потреби з погляду подальшої оцінки тривалості існування підприємницького проекту.

Оскільки у тогочасному суспільстві, кожна людина бажає мати привабливу зовнішність, яка подобалась не лише оточуючим, але і собі, виглядати презентабельно, відповідати смаками сьогодення, вона не зможе реалізувати усе це самостійно. Саме для цього і існує салон-перукарня “Новий стиль”, яка надає широкий спектр послуг,на відміну від конкурентів, а саме: різноманітні стрижки та зачіски, фарбування волосся, манікюр, педікюрта макіяж.Очікується попит споживачів, оскільки на даній території салону-перукарні розміщуються багато житлових будинків,а також гуртожитків. Завдяки НТП можна розмістити в приміщенні перукарні кондиціонери для підтримання відповідної температури, а також забезпечити її необхідним обладнанням для ефективноїроботи працівників.

ВИСНОВОК

За проведеними розрахунками, можна зробити висновок, що діяльність перукарні є прибутковим бізнесом, а значить є можливість отримати непоганий дохід. У майбутньому, якщо діяльність перукарні приноситиме хороші результати, планується викупити орендоване приміщення. Потрібно лише поєднати знання і навички підприємця, кваліфіковані кадри, вдале територіальне розміщення підприємства щодо споживача, зорієнтуватись на сучасний лад та смаки клієнтів і впевнено крокувати вперед досягаючи нових вершин, адже головне мати бажання, бо, якщо ти не будеш отримувати задоволення від своєї роботи, то можеш забути про хороші результати діяльності підприємства, оскільки потрібно управляти бізнесом не лише розумом, але й серцем. Звісно, отримання прибутку є основною ціллю підприємства, але любов до своєї справи є її основною складовою успіху.

Щодо доцільності здійснення такого бізнесу, то можна сказати лише те, що сфера послуг, а особливо перукарських, завжди була затребуваною серед населення, тому клієнти знайдуться завжди, потрібно тільки правильно і розумно використовувати усі вищеперераховані засоби.