Виберіть ВНЗ:

День св. Валентина. Як до цього ставишся ти?


Цікаво було б знати, що ж насправді молодь думає про цей день. Саме тому студентам задали декілька питань, зокрема:

Відповіді були різні, траплялися і доволі оригінальні. Ось декілька із відповідей наших студентів:

День Валентина це ще одне "свято", яке дає змогу непогано заробити кав'ярням, ресторанам, організаторам вечірок, подарунковим крамничкам і торговцям квітами. Для мене цей день нічим не відрізняється від дня, який був вчора чи буде завтра, крім випадків, коли я не є в числі вище перелічених суб’єктів. А для того, щоб сказати чи показати коханій людині, наскільки ваші почуття є щирими і сильними не потрібен спеціальний день, це потрібно робити щодня.
Тарас, 20 років

Так, я святкував день св. Валентина. Найчастіше дарую прикраси і щось для душевного задоволення (похід в кіно, ресторан і т.д.) + любов. Ставлення до даного свята нейтральне (не вважаю його чимось особливим). Чи доречним є день св. Валентина в Україні не знаю, але шкідливим не назву точно. Як є, то хай собі буде.
Андрій, 18 років

Я не святкувала день св. Валентина. І принципово не збираюсь. Що стосується подарунків у це свято, то загалом це типові валентинки. На мою думку, це свято є банальним. Коханим людям потрібно дарувати свою увагу та любов частіше, ніж один день у році. В іншому випадку - це нещирі стосунки. День св. Валентина не є українським святом, і не потрібно надавати йому великого значення. Загалом, воно вигідне лише продавцям квітів, солодощів, сувенірів та іншого мотлоху, якого потрібно "спихнути" якнайбільше.
Наталя, 19 років

Ні, я не святкував день св. Валентина. Подарунки… хм, щось в тему свята, річ, яка буде на наступний день закинута в шафу. Моє ставлення до цього дня позитивне, це свято кохання. І звичайно воно доречне в Україні... це ж так романтично дарувати валентинки.
Василько, 21 рік

Так, святкувала. Подарунками в цей день найчастіше є квіти, валентинки, цукерки. Ставлення до такого свята нейтральне (не вважаю, що це вже аж таке велике свято). Думаю, що святкування в Україні дня св. Валентина доречне.
Мар’яна, 18 років

Привіт, мене звати Печенько, мене спекли 22 роки тому. Чи святкував Я день св. Валентина? Ні, цього року не вийшло. Що правда багато часу провів із своїми коханими ковдрою і подушкою, оскільки хворів трішки, ух, ми й покуверкалися. Найкращі подарунки, які дарував чи мені дарували - це море ніжності і океан поцілунків, ну і ще обійми, як без них. А от на мою думку, кохати і тішитися коханою людиною потрібно завжди, а не раз на рік, тому, таке враження, що це свято більше для продавців квітів і цукерок, ніж для закоханих. Святкування в Україні дня святого Валентина вже стало багаторічною традицією, тому думаю немає потреби його ігнорувати чи забороняти, люди самі мають вирішувати що святкувати, а що ні. Ну і прикольно стільки квітів, кульок, сердечок і щасливих пар побачити на вулицях рідного Львова.

День св. Валентина - свято, яке я не визнаю і не розумію. Робити шалені вчинки, дарувати щастя та кохання один одному, говорити "Я тебе люблю" треба завжди, і для цього не потрібні червоні дні календаря і офіційні дні такі, як 14 лютого.
Тетяна, 19 років

Так, святкував. Дуже люблю це свято. Воно мені навіює приємний, романтичний настрій. Ну подарунки зазвичай це валентинки, м’які іграшки у вигляді сердечок чи плюшеві ведмедики. Також бувало шоколадні сердечка з різними написами на них з Львівської майстерні шоколаду. Так! Думаю святкування є доречним! Багато людей ставляться негативно чи нейтрально до цього свята, але в кожного своя думка про це. Можливо, це викликане якимись подіями з минулого чи чимось подібним.
Олег, 19 років


Переглядів: 2298 Додано: 2014-02-02


Знайдено коментарів: 0
Для перегляду коментарів зареєструйтесь або увійдіть на сайт