Виберіть ВНЗ:

Як заробляти ВКонтакті?


Чи знав ти, що час проведений в соціальній мережі може принести дохід? Напевно, немає зараз такого студента, який не був би зареєстрований Вконтакті. Кожен з нас підписаний на декілька публічних сторінок, в яких кожного дня з'являється багато нової інформації. Логотип Вконтакті

Як ти думаєш, що заставляє адміністраторів цих сторінок витрачати свій час на пошук та публікацію нових записів, картинок, відео? А все дуже просто - реклама, ось в чому секрет. Чим цікавіший матеріал публікується в групі (пабліку) – тим більше людей туди заходить, а чим більше людей – тим дорожче можна продати рекламу.

Отже, є два види оплати за рекламу в групах ВКонтакті:

  1. Партнерська програма – платять відсоток від вартості проданого (годинників чи футболок).
  2. Почасова – оплачується час розміщення реклами.
Собачка Вконтакті Перший варіант ми розглядати не будемо, тому що він для нас не актуальний - купляють дуже рідко, а відповідно, якщо у тебе маленька група, своїх комісійних потрібно буде дуже довго чекати.

Другий варіант набагато кращий. Ти розмістив рекламу, наприклад на 2 год., і тоді отримуєш свої гроші. Після цього запис з рекламою можна видаляти.

Для продажу та купівлі реклами в групах Контакту існує спеціальна біржа – Sociate.ru. Якщо у тебе є група чи паблік, перейди на сайт прямо зараз і натисни кнопку «Войти ВКонтакте».

Тепер найважливіше, скільки можна на цьому заробити? Все залежить від того, яка кількість людей кожного дня заходить в твою групу чи публічну сторінку. Звичайно, за те щоб рекламу переглянуло двоє людей ніхто не заплатить. А от якщо у тебе близько 500 відвідувачів щодня – то, як мінімум, на оплату інтернету хватить.

Саме гроші, отримані за рекламу, є основним стимулом для власників груп ВКонтакті продовжувати наповнювати свої проекти цікавим матеріалом та набирати більше підписників.

«Реклама - двигун прогресу!»

Веселий студент

Переглядів: 4072 Додано: 2013-03-25


Знайдено коментарів: 0
Для перегляду коментарів зареєструйтесь або увійдіть на сайт