Виберіть ВНЗ:

Політех, чому саме ти?


Вибір університету у нашому житті такий важливий, як і вибір ВНЗ, в якому ми здобуватимемо дану професію. Тому слід ставитися до такого завдання дуже прискіпливо та ретельно. Чи хотіли наші першокурсники бути студентами саме Львівської політехніки? Це питання ми задавали студентам з різних інститутів і ось які відгуки:

Марія, 18 років, ІХХТ, хімічна технологія
«Я давно мріяла вчитися саме в Політехніці, адже це один із престижних ВНЗ нашої країни, в якому здобувають ґрунтовні знання. Що ж стосується напрямку, то хімією я завжди захоплювалася, ходила на олімпіади і це врештірешт дало своє.»

Катерина, 17 років, ІНПП, правознавство
«Чому саме Політехніка? Хм… Я люблю Львів, а Політех вважаю одним з кращих університетів, тут всі мої друзі, які теж задоволені, що сюди поступили. Правознавство люблю як фах, це одне із небагатьох речей, які мені вдаються.»

Павло, 18 років, ІНЕМ, економіка підприємства
«Раніше я навчався в гімназії від Політехніки, і саме там я вперше відчув політехнічний дух. Мені сподобалося навчатися там, тому я вирішив поступити безпосередньо сюди. Щодо спеціальності, то вважаю її надзвичайно конкурентоспроможною і перспективною в наш час.»

Аліна, 18 років, ІНЕМ, економіка підприємства
«Я обрала даний ВНЗ через надзвичайну красу головного корпусу, щодо професії, то тут я вже давно вирішила, оскільки моя мама є економістом.»

Уляна, 19 років, ІАРХ, архітектура
«Я обрала Політехніку ще 2 роки назад, але тоді почала навчання за фахом, який не був мені по душі. Це скоріше було бажання батьків. Коли я зрозуміла, що не хочу там навчатися, то вирішила перепоступити, що в мене успішно вийшло. Щодо фаху, то в мене батьки архітектори, тому їхня робота завжди мене чимось приваблювала».

Що ж до мене, то я теж студентка першого курсу, ІНЕМу, вважаю, що Політехніка заворожує, вона відображає всю гостинність і надзвичайну красу Львова, міста, яке я вважаю рідним, хоч і народилася на Івано-Франківщині.

Опитування наших студентів нам довело, що Львівську Політехніку можна назвати одним із найкращих вузів України, адже цей навчальний заклад славиться не тільки в Україні, але й поза її межами, чому є доказ того, що Політехнічну родину поповнюють кожного року все більша частина іноземних студентів, які приїжджають звідусіль.

Мар'яна Дворчин

Яскравий та кольоровий НУ ЛП

Переглядів: 2202 Додано: 2013-09-27


Знайдено коментарів: 0
Для перегляду коментарів зареєструйтесь або увійдіть на сайт