Дисципліни:
Курсовий проект
На тему:

Оптимізація маркетингової діяльності організації.

Дисципліна: Маркетинг
ВНЗ:НУ «ЛП»
Формат: Word Doc

Переглядів: 2254 Додано: 2014-06-01
Частина тексту

ВСТУП

Основним завданням даного курсового проекту є моделювання і розрахунок ціни в умовах ринку, досягнення основних оптимальних показників збуту, аналіз впливу ринкових факторів на рівень цін, максимізація прибутку, обсяг збуту і прибутку фірми. Важливим етапом цього курсового проекту є визначення еластичності, собівартості продукту, критичного рівня збуту.

Необхідність визначити ступінь впливу маркетингового середовища на діяльність фірми.

Маркетингове середовище – це сукупність активних суб’єктів та сили, що діють на ринку і поза фірмою, а також впливають на можливості керівників служби маркетингу у встановленні та підтримці відносин успішного співробітництва з діловими клієнтами.

Маркетинг – це провідна ланка господарського управління, до функцій якої належать організація та керівництво всією сукупністю видів діяльності.

Управління маркетингом – це аналіз планування, перетворення у життя (здійснення, реалізація) та контроль проведення заходів, спрямованих на підтримку вигідних обмінів з цільовими покупцями та досягнення певних цілей організації. В цьому курсовому проекті завданням є розгляд діяльності служби маркетингу, як вона сприяє ефективнішому використанні ресурсів, щоб добитися кращих показників у майбутньому.

Наша фірма «Парадіз» займається виробництвом вина та шампанських вин. Продукція нашої фірми розрахована на покупців середнього класу, а також людей з високим рівнем заробітку.

Ми маємо намір впровадити певні маркетингові заходи на підприємстві, адже дослідження смаків та уподобань споживачів, сегментування ринку, розроблення концепцій товару, визначення його характеристик, формування оптимальних каналів розподілу товару, визначення оптимальної ціни на товар на підставі результатів пробного маркетингу та ін. дадуть змогу підприємству удосконалитись, отримувати більші прибутки, а також краще задовольняти потреби споживачів.

ВИСНОВКИ

В даній курсовій роботі було здійснено оптимізацію маркетингової діяльності фірми-виробника алкогольних напоїв.

Основні елементи якої мають наступний вигляд:

- Оптимальна ціна встановлена на рівні 136,27 грн. за одиницю продукції.

- Максимальний прибуток склав 2804,91 грн.

Також, через певні зміни у законодавстві України , було здійснено розробку маркетингових заходів, спрямованих на вдосконалення ефективності діяльності фірми – зокрема була задіяна компанія з ”public relations ” та персонального продажу. В результаті впроваджених заходів фірма отримала наступний ефект для виробництва продукції:

- Зріс на 11% обсяг збуту продукції.

- Знизились на 8% змінні витрати на одиницю продукцію.

- Знизилась собівартість продукції на 5%.

- Зріс на 37% максимальний прибуток з продажу продукції.

Отже, результати оптимізації маркетингової діяльності підприємства можна вважати успішними.