Виберіть ВНЗ:

8 Березня. Студенти святкують?


У минулій статті Ви мали змогу дізнатись думку студентів щодо свята усіх закоханих. У березні також є всім відомий Міжнародний жіночий день, який прийнято святкувати 8 березня.. І цікаво було б довідатися як ставляться студенти до цього свята та чи знають історію його виникнення. Тому при опитуванні задавали такі питання: Чи святкували Ви свято 8 Березня? Чи знаєте ви історію виникнення Міжнародного жіночого дня? Кого зазвичай Ви вітаєте у це свято? Які подарунки Ви даруєте (отримуєте) в цей день?

Ось деякі із відповідей опитаних студентів:

- Так, я святкувала. Історію виникнення цього свята знаю - воно виникло ще до Радянського Союзу. В цей день зазвичай вітаю в першу чергу свою маму, бабусю і т.д., а потім, по можливості, всіх знайомих дівчат. Дарую цікаві подарунки і головне, щоб вони були корисними. Отримую зазвичай квіти, цукерки і якийсь необхідний подарунок або те, що давно хотіла.
Софія, 18 років

- Так, я святкував. Історій виникнення цього свята знаю декілька. Майже усі європейські держави не святкують цього свята!!! Я схиляюсь до двох версій, або це був страйк жінок за рівність, або це жіночки легкої поведінки (сперечався з викладачем, він одностайно каже, що то все повії). У цей день вітаю усіх своїх подруг та рідних жіночої статі (просто не хочу їх образити, так як решта, не знаючи походження, святкує). Звичайними подарунками від мене у цей день є квіти, солодощі, святковий сніданок + обід.
Тарас, 20 років

- Я святкувала 8 Березня, хоча не знаю всієї історії виникнення цього свята. Як завжди привітала своїх друзів і рідних жіночої статі. Зазвичай дарую приємні дрібнички або солодощі і мені також дарують такі ж презенти.
Іванка, 19 років

- На 8 Березня я купив квіти мамі, сестрі і бабусі. Щодо історії виникнення Міжнародного жіночого дня, то якщо не помиляюся американська феміністка дуже боролася за це. В цей день вітаю дівчину (якщо є), маму, бабусь, сестер. Подарунки, які дарую це переважно квіти і/або шоколад.
Олег, 18 років

- Свято 8 Березня я ніколи не святкувала, є декілька варіантів виникнення жіночого дня і їх я знаю. Особисто сама нікого не вітаю, вітаю лише у відповідь тих, хто вітає мене. З моїх рідних чи друзів теж мало хто святкує, тому якщо і є якийсь дарунок, то це або квітка, або солодощі. Оскільки я 8 березня не вважаю святом, тому ніяких дарунків не дарую.
Наталя, 21

- Так, святкувала. Спочатку Міжнародний жіночий день був днем протесту проти дискримінації жінок. Існує традиція прив'язувати виникнення Міжнародного жіночого дня до демонстрації, яку провели 8 березня 1857 року в Нью-Йорку робітниці-текстильниці з вимогами рівної з чоловіками зарплати. Останніми роками поширилася версія, що то нібито була демонстрація повій. Зазвичай на 8 Березня я вітаю знайомих дівчат та жінок, маму, бабусю. Особисто мені приємно коли про мене згадують в цей день і принаймні пишуть, вітають. У це свято я отримую квіти, духи, цукерки і т.д. Цього року ще ходила в японський ресторан. Я сама люблю отримувати подарунки, а також люблю їх дарувати. Цього року дарувала різну косметику і шарфики.
Даша, 20 років

Як бачите, думки опитаних стосовно походження даного свята різні, тому кому справді цікаво, той неодмінно тепер знайде цю інформацію і надалі знатиме звідки ж бере початок Міжнародний жіночий день.

Опитування проводила Роксолана Оленюк


Переглядів: 2419 Додано: 2014-02-27


Знайдено коментарів: 0
Для перегляду коментарів зареєструйтесь або увійдіть на сайт