Дисципліни:
Лабораторна робота №1
На тему:

Дослідження трудової діяльності менеджерів з допомогою фотографії робочого часу.

Дисципліна: Основи менеджменту
ВНЗ:НУ «ЛП»
Формат: Word Doc

Переглядів: 30582 Додано: 2014-06-19
Частина тексту

Висновки

Віце-президенту з виробництва я б порекомендувала покращити інформаційні процеси, щоб не витрачати робочий час на ознайомлення з різними типами інформації. Для максимального зменшення часу який віце-президент з виробництва затрачує на інформаційні процеси можна створити спеціальний, або постійний комітет який займався би інформаційними процесами і при потребі надавав віце-президенту проаналізовані і систематизовані висновки на рахунок опрацьованої інформації. Наступна моя порада буде спрямована на комп’ютеризацію управлінських процесів, адже це не тільки зручно і вигідно, але це нововведення також суттєво економить робочий час, тобто той самий управлінський процес можна зробити в два, а то й в три рази швидше. Але щоб це нововведення ефективно функціонувало потрібно надати віце-президенту з виробництва навики роботи з базовими програмами. Та в віце-президента з виробництва також наявні деякі проблеми які зв’язані з системою прийняття рішень. А отже я б порекомендувала вдосконалити системи прийняття рішень, тому що досконале володіння цією системою є необхідне для працівника на високих посадах.

Але не зважаючи на певні недоліки в роботі я в загальному задоволена виконанням обов’язків віце-президентом з виробництва.

Начальнику механічного цеху в першу чергу необхідно покращити організацію управлінської праці і психологічного клімату в колективі. Для того щоб дізнатись які зміни потрібно вводити у організації управлінської праці на мою думку необхідно створити спеціальний комітет в якого мета була б зібрати всю інформацію про організацію управлінської праці на відповідному робочому місці, проаналізувати її і зробити висновки, а вже на основі відповідних висновків скласти план покращення організації управлінської праці. А щоб стабілізувати психологічний клімат в колективі начальнику механічного цеху потрібно пройти курс тренінгів(лідерство, антикризові ситуації, подолання конфліктних ситуацій)

Начальнику механічного цеху необхідно зменшити час який він витрачає на свої не прямі обов’язки тоді звільниться більше часу на виконання прямих обов’язків.

Майстру в механічному цеху потрібно перерозподілити функціональні обов’язки. І при умові якщо перерозподіл буде зроблений професійно, з урахуванням усіх факторів, тоді виконання функцій будуть ефективними і затрати часу на них будуть мінімальними. У майстра в механічному цеху є значні втрати часу на ОРМ це також може вирішити перерозподіл функціональних обов’язків. Також майстру в механічному цеху допомогло би зменшити втрати робочого часу вдосконалення документообігу. Тобто виробити систему за якою можна ефективно проаналізувати, систематизувати та зробити інші необхідні дії над документами затративши мінімальний час.

Головний недолік у роботі майстра в механічному цеху це великі затрати часу на ОРМ, та повільна робота з документами. Зайнявшись самовдосконаленням майстер спроможний викоренити ці недоліки і перейти на новий рівень праці з максимальною продуктивністю.