Дисципліни:
Бізнес-план
На тему:

Бізнес-план ПП "Наш сад".

Дисципліна: Маркетинг
ВНЗ:НУ «ЛП»
Формат: Word Doc

Переглядів: 3120 Додано: 2015-01-12
Частина тексту

1. Резюме

ПП „Наш сад” надає послуги з проектування та оздоблення подвір’я, як приватних так соціальних та державних установ.

В останні роки спостерігається значний попит на послуги саме в цій сфері. А саме споживачі прагнуть до нових оригінальних, вишуканих, сучасних і одночасно не надто затратних проектів.

Проектують всі подвір’я з урахуванням всіх побажань дизайнери та спеціалісти ландшафтного оздоблення.

Тому в останні роки збільшилась потреба в фірмах такого напрямку.

Попит на послуги дизайнерів ландшафтного оздоблення збільшується, оскільки, ще декілька років тому такими послугами користувалися лише досить заможні люди, то в останні роки ними користуються майже всі, хто має особняки або бізнес відповідного характеру.

Отже, фірма ландшафтного дизайну може принести значні доходи, за умови правильної організації роботи.

Споживачами даного виду послуг є, як чоловіки, так і жінки різного віку з рівнем доходів середнім і високим. Кожен з них замовляє проект в міру своїх можливостей.

Підприємство розміщене у місті Львів по вул. Лаврівського 27а і надає послуги лише по Львову та Львівській області.

4. Дослідження та аналіз ринків збуту.

Ринок ландшафтних послуг у Львові, де і розташоване підприємство "Наш сад" перебуває на стадії активного розвитку. Львів активно розвивається, як туристичний центр, збільшення кількості туристів та гостей міста обумовлює розвиток туристичної інфраструктури (збільшується кількість готелів, ресторанів, баз відпочинку за містом). Відповідно зі зростанням кількості об'єктів, які облуговують туристичну галузь зростає конкуренція між ними. У погоні за клієнтами дані об'єкти звертаються до послуг ландшафтного дизайну для залучення більшої кількості клієнтів.

В останні роки стає дедалі популярніше серед жителів мегаполісів приділяти багато уваги літньому відпочинку, купувати заміські будинки та дачні ділянки. Крім того, що на них будуються затишні літні будиночки, більшість приділяють увагу природі та навколишньої території. Такі приватні особи є потенційними споживачами ландшафтних послуг.

Мерія міста Львова у своїй стратегії передбачає розвиток Львова, як культурної та туристичної столиці Західної України та орієнтується на гостей з Європи. У перспективі розвитку перебуває багато проектів з озеленення ділянок міста з включення ландшафтного проектування. З останніх - це є квітковий годинник, озеленення вулиці Городоцької та багато інших. Безперечно будуть проводитися певні тендери для обслуговування таких проектів. Участь у такому тендері дає у перспективі отримати замовлення та довготривалу співпрацю з мерією.

Також потенційними споживачами послуг проектів ландшафту є будівельні компанії, які до свого маркетингу включають озеленення та дизайн ділянок біля новобудов. Серед компаній забудовників найбільш потужними є такі: "Ріел", "ЕКО-ДІМ", Інтегралбуд.

Отож підсумовуючи інформацію зібрану про споживачів послуг проектів ландшафтного дизайну можна розділити їх на такі категорії:

- державні органи ( Львівська міська рада, Львівська ОДА);

- приватні особи, які придбали дачну ділянку та які володіють присадибними ділянками у місті та області;

- туристичні об'єкти (готелі, ресторани);

- компанії-забудовники багатоповерхових будинків та житлових комплексів.

На даному ринку у фірми ПП "Наш сад" присутня конкуренція. Нижче наведений перелік та коротка характеристика підприємств-конкурентів ПП "Наш сад"

- Студія ландшафтного дизайну «Акант». Студія надає комплексні послуги з проектування та ландшафтного дизайну. Також проводить окремі роботи зі створення на вашій ділянці різноманітних елементів природного та штучного ландшафту, таких, як альпійські гірки або рокарії, сухі струмки, газони, квітники, штучні водойми та водоспади

- компанія "Аквацентр" пропонує повний комплекс послуг по ландшафтному дизайну: озеленення та благоустрій, створення водних інсталяцій, встановлення систем атоматичного поливу.

- компанія "Сакура" виробляє повний комплекс робіт з благоустрою та озеленення присадибних ділянок і міських територій.

- Дизайн-студія “Зелений ельф” надає своїм клієнтам такі послуги: ландшафтний дизайн і проектування - від концепції ( ескізний проект) до повного робочого креслення з кошторисами та розрахунками по матеріалах, детальний план інженерних споруд, схеми посадок рослин і іншими деталями. Проектування водних споруд ( водойм, струмків, ставків, водоспадів, фонтанів, каскадів).Проектування систем поливу , орошення садів, газонів, рослин. Проектування систем освітлення.